Nux Ntu-3-bl Mkıı Flow Tune Tuner Pedalı

2.437,59 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.364,46 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux NTU-3-BL MKII Flow Tune Tuner Pedalıimage84.png

null


NUX NTU-3 Flow Tune MKII, Kromatik, Gitar STD, Gitar CPS, Bas dahil olmak üzere 4 akort moduna sahiptir. Gitaristler için geliştirilen NTU-3, Guitar STD(Standart) ve Guitar CPS(Compensated) içerir.


James Taylor'ın akort tarzından, diğer adıyla Telafi Edilmiş Akort'tan ilham alan yöntem şu şekildedir:

null


Strobo modu ve 2 Arrow modu dahil 3 ekran modu vardır. Öne çıkan ekran canlı ve akan bir nehre benziyor! Gitarınızla uyum içinde akmanız yeterli...

null nullnull

Hem güneş ışığında hem de karanlıkta parlak ekran!

Parlak ve yüksek çözünürlüklü LCD ekrana sahip NUX Flow Tune, hem güneş ışığında hem de karanlık ortamlarda her sahnede iyi çalışır.
Nerede performans sergiliyor olursanız olun, akordunuzu LCD üzerinden uzaktan çok iyi bir şekilde kontrol edebilir ve enstrümanınızı her zaman akortlu tutabilirsiniz.

null


GERÇEK BYPASS/BUFFER/ özellikleri
BUFFER MONİTÖR modları

FLOW TUNE'da zevklerinize ve ortamınıza göre TB(True bypass), BF(BUFFER) ve BFM(BUFFER MONITOR) arasında geçiş yapabilirsiniz.

TB (True Bypass)Tuner bypass edildiğinde pedal, çıkış sinyaliniz üzerinde hiçbir etkisi olmayan bir True Bypass devresidir. Tuner etkinleştirildiğinde ve ayarlamaya başladığında çıkış sessize alınacaktır
BF (Buffered Bypass)Tuner bypass edildiğinde, çıkış sinyali bir Buffered Bypass devresi tarafından çalıştırılır. Tuner etkinleştirildiğinde ve ayarlamaya başladığında çıkış sessize alınacaktır
BFM (Buffered Bypass Monitor)Sinyal tam olarak Buffered Bypass modunda olduğu gibi çalıştırlır ve tuner etkinleştirilse veya devre dışı bırakılsa da çıkışın sesi açık kalır.nullBUFFER modu neden önemlidir?

FLOW TUNE, sesi tam olarak girildiği gibi çıkarmak için gerçek bir bypass özelliğine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda artık yerleşik BUFFER/BUFFER MONITOR modlarını da içeriyor.

Çoğu elektro gitar, yüksek empedans çıkışlı pasif manyetikler kullanır. Kablo kullanıldığında, yaklaşık 6 m'den (yaklaşık 18 fit) sonra genellikle yüksek frekanslarda olmak üzere fark edilebilir bir ton kaybı olur ve kablonuz uzadıkça bu sorun daha da kötüleşir.
Bir Buffer, ton kaybını önlemek için uzun kablolar üzerinden sinyali güçlendirerek pedalınız kapalıyken bile sinyali temiz ve net tutar.

BUFFER, bypass modunda ses kalitesini artırır, böylece tunere bağlanmak için uzun bir kablo kullanırken veya tuneri karmaşık bir efekt panosuna yerleştirirken bile üstün ses kalitesini koruyabilirsiniz.

BUFFER MONITOR moduyla çaldığınız tüm notaları gerçek zamanlı olarak bile dinleyebilirsiniz.


null

Her pedalboard a uyum sağlar!

Kompakt boyut ve sabit ağırlık, Velcro ile pedalboard'a takılması kolaydır. Ek olarak, özel olarak tasarlanmış ayak pedalı rahat basma geri bildirimi sunar.


 • Ayar aralığı: A0 (27,5Hz) - C8 (4186Hz)
 • Ayar modları : Chromatic, Guitar-Standard, Guitar-Compensated, Bass
 • Ekran modları: Strobo Modu, Arrow Modu 1, Arrow Modu 2
 • Bypass modları: True Bypass (Gerçek Baypas), Buffered Bypass (Arabelleğe Alınmış Baypas), Buffered Bypass Monitor (Arabelleğe Alınmış Baypas Monitörü)
 • A4 kalibrasyonu: 430Hz – 450Hz
 • Ayar doğruluğu: ±0,1 Cent
 • Giriş empedansı: 10MΩ
 • Çıkış empedansı: 1KΩ
 • Akım çekişi: <100mA
 • Ağırlık: 197,4g
 • Boyutlar: 97,4 mm x 43,5 mm x 41,6 mm


TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön