Nux Nch-5 Mini Scf Chorus Flanger Pedalı

2.989,39 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.899,71 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux NCH-5 Mini SCF Chorus Flanger Pedalı

Mini Super Chorus Flanger Pitch Modulation

Mini SCF, 1976'dan beri yapılmış en iyi modülasyon pedallarından biri olan TC Electronic'in Stereo Chorus Flanger'dan ilham alınarak yapılmıştır.

NUX'un modern teknolojili DSP'si, her iki dünyanın da mükemmel bir kombinasyonunu sunar: analog ve dijital. Tüm hedeflere ulaşmak için mühendislerimizin, Analog Chorus efektlerinin ana bileşeni olan BBD yongalarının ilkelerini taklit eden bir algoritma geliştirmesi gerekiyordu. Büyük kütleli kalite dereceli BBD yongaları inanılmaz derecede nadir hale geldi, bu nedenle bu yöntem uygun fiyatlı bir analog koro cihazı yapmak için pratik değil.

DSP teknolojisini kullanan NUX, zıt bir koro tonu dizisine sahip bir mini pedal sunabilir. Bunun yanı sıra mini SCF, daha geniş dinamik aralık, 9V DC güç, orijini yenileyen ve size daha iyi hisler veren akıllı kademe temposu sunar. Koro: Bir koro temel olarak çoklu gecikme sinyallerini karıştıran bir ses perdesi oluşturucusudur. Çoklu gecikme sinyalleri, orijinal sinyal ile karıştırıldığında, yumuşak ve geniş sesli bir modülasyon etkisi yaratılır. P.M.: "Hafif" bir koro sesi yaratan koro ve perde vibratosunun bir kombinasyonu. FLG: Bir flanş, bir koro ile aynı prensibe dayanmaktadır, ancak burada sinyal yeniden üretilebilir (bir gecikme üzerine geri bildirim eklemek gibi), daha belirgin bir ses efekti yaratarak.

Mini SCF, True-bypass ve Buffer-bypass (Trails) sunar, pedalı başlatmak için ayak pedalını basılı tutmanız yeterlidir (USB'yi bağlamayın). Ayak pedalı göstergesi size baypas durumunu gösterecektir. (Pedalı çalıştırırken, FS göstergesi yanıp sönüyorsa “Yeşil”=BF, “Kırmızı”=TB.) Küçük ama güçlü! Ayrıca Stereo giriş ve çıkışı destekler. (1/4” TRS kablosu kullanın ve Stereo modunu seçin.)

Teknik Özellikler

  • Giriş Empedansı: 1MΩ
  • Çıkış Empedansı: 10kΩ
  • Dinamik Aralık: 103 dB
  • DSP İşleme: 48KHz / 32-bit
  • Örnekleme Hızı: 48KHz / 24-bit
  • Güç:9V DC
  • Boyutlar:94(L)X51(G)X53(Y)mm
  • Ağırlık: 175g
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön