Nux Ntu-3 Flow Tune Tuner Pedalı

2.437,59 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.364,46 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux NTU-3 Flow Tune Tuner Pedalı

006

008

KENDİSİ KÜÇÜK - ETKİSİ BÜYÜK!

NUX Flow Tune, geniş, yüksek çözünürlüklü LCD ekrana sahip kompakt bir tasarıma sahiptir. Herkes sahnede dururken notaları kolayca okuyabilir. Canlı gitaristler için mükemmeldir. Kullanması kolay, ayarlaması kolay.

Flow Tune'da İşleyiş

Strobo modu ve 2 Ok modu dahil olmak üzere 3 ekran modu vardır. Öne çıkan ekran canlıdır ve akan bir nehre benzer! Basitçe gitarınızla uyum içinde çalışır.Hem güneş ışığında hem de karanlıkta parlak ekran

Parlak ve yüksek çözünürlüklü LCD ekranı ile NUX Flow Tune, hem güneş ışığı hem de karanlık ortamlarda herhangi bir sahnede çalışmak için çok havalı ve kolaydır. Nerede performans sergiliyor olursanız olun, LCD'deki akort bilgilerini çok iyi bir mesafeden kontrol edebilir ve enstrümanınızı her zaman akort halinde tutabilirsiniz.GERÇEK BYPASS /BUFFER / TAMPON İZLEME modları

FLOW TUNE'da, isteğinize ve ortamınıza göre TB(Gerçek bypass), BF(BUFFER) ve BFM(BUFFER MONITOR) arasında geçiş yapabilirsiniz.

Buffer Neden Önemlidir?

FLOW TUNE, sesi tam olarak girildiği gibi vermek için gerçek bir baypasa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yerleşik BUFFER/BUFFER MONITOR modlarını da içerir.

Elektro gitarların çoğu, yüksek empedans çıkışı olan pasif manyetikler kullanır. Bir kablo kullanırken, yaklaşık 6 m'den (yaklaşık 18 fit) sonra, genellikle yüksek frekanslarda bir ton kaybı olur ve kablonuz uzadıkça bu sorun daha da kötüleşir. Bir tampon, ton kaybını önlemek için uzun kablolar üzerinden sinyali güçlendirir, pedalınız kapalıyken bile temiz ve net tutar.

BUFFER, baypas modunda ses kalitesini iyileştirir, böylece tunere bağlanmak için uzun bir kablo kullanırken veya tuneri karmaşık bir efekt panosuna takarken bile ses kalitesini koruyabilirsiniz. Bunun da ötesinde, BUFFER MONITOR modunda, çaldığınız tüm notaları, çalmayı ve eğilmeyi bırakmadan istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.
Herhangi bir Pedalboarda uyum sağlar

Kompakt boyut ve sabit ağırlık, cırt cırtlı pedal tahtasına takılması kolaydır. Bunun yanı sıra, özel olarak tasarlanmış ayak pedalı, rahat basma geri bildirimi sunar.

En önemli şey:

IT'S PINK!Teknik Özellikler

Ayar aralığı: A0 (27.5Hz) - C8 (4186Hz)
Ayar modları: Kromatik, Gitar, Bas
Ekran modları: Strobo Modu, Ok Modu 1, Ok Modu 2
Baypas modları: Gerçek Baypas, Tamponlu Baypas, Tamponlu Baypas Monitörü
A4 kalibrasyonu: 430Hz – 450Hz
Ayar doğruluğu: ±0.1 Cent
Giriş empedansı: 10MΩ
Çıkış empedansı: 1KΩ
Akım çekişi: <100mA
Ağırlık: 197.4g
Boyutlar: 97,4 mm x 43,5 mm x 41,6 mm

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön