Nux Verb Core Deluxe Reverb Pedalı

3.587,89 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 3.480,25 TL
Kargo: Alıcı Öder
null


Nux Verb Core Deluxe Reverb Pedalınull
null


Hareketli Ortam!

NUX VERB CORE DELUXE, Room, Hall, Plate, Damp, Shim, Spring, Tre-Verb ve Mod Verb dahil 8 farklı tipte bir reverb pedalıdır. Tip düğmesini kullanarak reverb tipini seçebilirsiniz.
nullRoom reverb daha küçük bir akustik alanı simüle eder. Böyle bir odada birçok yansıma yumuşak malzemeler tarafından emilir ve ses yalnızca duvarlar (duvar kağıdıyla kaplı), pencereler ve belki bazı mobilyalar tarafından yansıtılır ve sürdürülür. Oda reverb i, gerçek dünyada duymaya alıştığımız normal ambiyansa benzer.nullHall reverb, 1978'de piyasaya sürülen efsanevi Lexicon 224'e dayanmaktadır. Bütün bir çağın sesini tek başına tanımlayan ünlü, gür bir reverb kuyruğuna sahiptir. Sıcak, organik bozulmaya sahip geniş kapsamlı bir yankı.
nullPlaka reverb, çelik bir çerçeveye asılı metal bir plakanın kullanıldığı ve akustik alanda duyulanlara benzer yankılanmaları yeniden yaratabilen EMT 140'tan ilham aldı; klasik kayıtlarda bulunan ünlü bir stüdyo reverb idir.nullDamp reverb, devasa ve sonsuzdur, sıcak ve doğaldır.
null
Shim reverb pitch, her feedback loop unda reverb i bir oktav yukarı kaydırarak unutulmaz ve dünya dışı bir ses yaratır. Bu, bazı ilginç ve deneysel ses seçeneklerinin kapısını açabilecek benzersiz bir etkidir.
nullSpring reverb, mekanik bir salınım yaratarak bir yayda üretilen damlayan ve yumuşak ses çıkaran yay tankını simüle eder. 
"Dolu" bir ton elde etmek için Spring reverb, dip ağırlıklı bir boyut eklemek için sağlam bir seçimdir.
Klasik surf reverb; Rockabilly için de harika!
nullTre-Verb (Tremolo Verb), sesinizi gerçekten klasik derinlik ve boyutla dolduran sıcak tremolo ve spring reverb atmosferiyle vintage tüp amplifikatör gibi tremolo ve spring reverb i  birleştirir.nullMod-Verb (Modulation Verb), muhteşem chorus ile damp reverb i birleştirir; bu devasa reverb, gür, ambiyansla dolu bir ses sunar.


null

null


image96.png


null

nullTESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön