Nux Nch-4 Ukiyo-e Chorus Pedalı

2.989,39 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.899,71 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux NCH-4 Ukiyo-E Chorus Pedalı

Ukiyo-E Chorus

UKIYO-E CHORUS (NCH-4), ST Chorus, SCH-1 ve CE-1 olmak üzere 3 farklı chorus modeline sahip mini bir chorus pedalıdır. Dokunma anahtarına dokunarak modelleri değiştirebilirsiniz. Old-school Analog Chorus her zaman sıcak olmuştur, ancak dinamik tamamlanmaya aç olmuştur.

NUX'un modern teknolojili DSP'si, her iki dünyanın da mükemmel bir kombinasyonunu sunar: analog ve dijital. UKIYO-E Chorus hedeflerinin tamamına ulaşmak için mühendislerimizin, Analog Chorus efektlerinin ana bileşeni olan BBD yongalarının ilkelerini taklit eden bir algoritma geliştirmesi gerekiyordu. UKIYO-E'nin aktif düşük frekansı, gerçek bir analog koro pedalından ayırt edici kulakların beklediği Geleneksel Analog Koro Tonunu sağlar. Dinamik Ton ve Gürültü Eleme özelliği, UKIYO-E'yi ucuz analog pedallardan tamamen ayrı bir kategoriye yerleştirdi.

Büyük kütleli kalite dereceli BBD yongaları inanılmaz derecede nadir hale geldi, bu nedenle bu yöntem uygun fiyatlı bir analog koro cihazı yapmak için pratik değil. DSP teknolojisini kullanan NUX, zıt bir koro tonu dizisine sahip bir mini pedal sunabilir.

3 Ayrı Chorus Efekti

ST Chorus

SCH-1

CE-1

ST Chorus, sesi muhteşem olan MXR® Stereo Chorus'tan ilham almıştır. Artık dahili olarak orta konuma ayarlanan bas ve tiz düğmelerini ortadan kaldırarak kontrolleri birleştirdik ve artık Core-Image ™ ses modellemesindeki ilerlemelerle otomatik olarak düzeltilen bas filtresi ihtiyacını tamamen ortadan kaldırdık.

SCH-1, ince, temiz korodan oldukça gerçekçi bir Leslie efektine kadar her şeyi, inanılmaz çeşitlilikte otantik tonlar üreten, en iyi ses veren klasik analog korolardan biri olan ARION® SCH-1'e saygı duruşunda bulunur.

CE-1, 1976'da sahneye çıkan ilk koro efekt pedalı olan efsanevi BOSS® CE-1'e dayanmaktadır. Bundan önce, yalnızca klasik bir caz amplifikatöründe yerleşik bir efekt olarak mevcuttu. UKIYO-E, bu pedalın karakteristiğini aynen taklit eder; zengin bir caz atmosferinin o özel sıcaklığı, her müzisyenin tonunda hemen fark edilen bir vurgu.

Teknik Özellikler

  • Giriş Empedansı: 1MΩ
  • Çıkış Empedansı: 10kΩ
  • Dinamik Aralık: 103 dB
  • DSP İşleme: 48KHz / 32-bit
  • Örnekleme Hızı: 48KHz / 24-bit
  • Güç:9V DC
  • Boyutlar:94(L)X51(G)X53(Y)mm
  • Ağırlık: 175g
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön