Spectrasonics Trilian

13.311,19 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 12.911,85 TL
Kargo: Alıcı Öder
Spectrasonics Trilian
Akustik, Elektrik ve Sentezlenmiş Bas Sesleri ile Yazılım Bas Sanal Enstrüman Eklentisi - Mac/PC AAX, VST, AU, RTAS
 
Trilian, Sepactrasonics’in bas konusundaki kesin çözüm paketidir. Geniş kapsamlı tasarımı ile birçok bas tipini bir araya getirmiş ve mükemmel sese sahip olan bir sanal enstrümandır.
Triian baştan aşağıya bas için tasarlanmıştır. 34GB arşivi ile gerçek zamanlı akustik ve elektrik bas performansları, türünün tek örneği synth bas tonları ve güçlü düzenleme araçları ile bas konusunda başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymazsınız. 
Yeni nesil STEAM motoru teknolojisi ile güçlendirilmiş olan Trilian, Omnisphere ile arşiv bakımından entegre halde çalışan ilk enstrümandır. Trilian seslerini daha fazlasını elde etmek amacı ile Omnisphere ortamında kullanabilirsiniz.
 Performans
Trilian içerisindeki yeni akustik ve elektrikli baslar ekstrem derecede yüksek detay ile örneklenmiştir. Yazılımın sezgiselliğinin daha dinamik bir çalma deneyimi yarattığı Trilian, yeni geliştirilen gerçekçi notadan notaya geçişte kaydırma efektleri, legato seçimi ve aynı notayı art arda çalarken daha gerçekçi olmasını sağlayan” Round Robin” özelliği sayesinde türünün tek ve en başarılı örneğidir. Yeni basların her biri faz kilitli mikrofon/amp ve basların direkt çıkışları arasında çok kanallı miks yapabilme özelliğini barındırmaktadır.
Bas Enstrümanları  
60’ın üzerinde 4,5,6 ve 8 telli, parmakla, penayla, slap veya tap tekniği ile veya perdesiz olarak çalınabilen bas içermektedir. Music Man™ 5-telli Studio Bas, Chapman Stick®, Lakland™ Rock P-Bas, Clean Fender® Jazz Bas, Hardcore Rock Bas, Retro 1960 Epiphone® Viola Bas ve çok daha fazlası. 
Trilian’ın akustik bası Speactrasonics tarafından yapılmış en detaylı enstrümandır. 4 ses kanalı ve 21,000’in üzerinde örnekleme ile tek bir enstrümanı yarattılar. 
Ses Yaratımı  
Synth sesleri için Trilian, 4 kutuplu "Juicy” ve "Power” filtre algoritmalarını ve bunlara bağlı osliatör rezonanslarını kullanmaktadır. 30’un üzerinde en egzotik donanım synthlerden yola çıkılarak yüzlerce synth ses kaynağı üretilmiştir. Moog Taurus Pedals’dan butik analog modüler synthlere kadar… Ses tasarımı için oldukça güçlü araçlara sahiptir. FlexMod modülasyon sistemleri, 19’dan fazla filtre tipi ile Dual Filtre, 6 çok katmanlı loop envelope, 6 tam teçhizatlı LFO, dual morph modülasyonu, modüle edilebilir FX rackleri ve çok daha fazlası.
Trilian FX rack’leri yenilenmiş FX işlemcilerine sahip Omnisphere’den ve RMX’den içerikler de sunar. Amp ve hoparlör modelleri, distortionlar, dinamik işlemciler, EQ’lar, chorus, phaser, flanger, delay, reverb ve çok daha fazlası.
Efsane  
Spectrasonics’in yeni nesil bas enstrümanı olarak Trilian, eski modeli olan ve yeniden düzenlenmiş Trilogy’nin arşivini de içermektedir. Ayrıca bonus olarak Spectrasonics’in orijinal Bas Efsaneleri’de yeniden düzenlenip paket içeriğine eklenmiştir. Abraham Laboriel, John Patitucci & Marcus Miller gibi isimleri içermektedir.
Entegrasyon 
Trilian, ödüllü Omnisphere synthesizer’i ile entegre olarak çalışan ilk yazılımdır. Trilian’ın bütün ses bankası Omnisphere ile açılarak sentezler ve geliştirilmiş performanslar yaratılabilir.
Trilian arpeggiator’u "Groove Lock” teknolojisini kullanmaktadır. Basit bir sürükle ve bırak hareketinde dahi Spectrasonics’in 3 enstrümanı arasında senkron hatası olmadan çalışmaya devam eder. 
Ara Yüz 
Ana sayfadaki yeni Custom Controls ara yüzü her yama için en kullanışlı ve ilginç ses modifikasyonlarını kontrol etmenize yarar. Hatta kendinize has efekti yaratabilmeniz için sayısız parametreleri de modifiye edebilirsiniz. Custom Controls MIDI öğrenilebilir, otomatik atanabilir ve kullanıcı tarafından konfigüre edilebilir.
Trilian İçeriği
• Yeni enstrümanlar gerçek zamanlı ve etkileyici performanslar sunar:
• Sezgisel, otomatik seçilebilir dinamik legato ve ses salınımı gerçekçi etkiler bırakır.
• Geliştirilmiş ‘Round-Robin‘ aritkülasyonları sayesinde tekrar eden notalarda çok daha doğal bir tepki yakalayabilirsiniz.
• Çoklu örneklenmiş dinamik kaydırmalar – notadan notaya kayarak geçişlerde gerçekçi tepkiler verir.
• Canlı modu çoklu aritkülasyonlar için sezgisel anahtar seçimi sağlar.
• Stack modu yama bölgeleri ve ayrımları için ayarlanabilir anahtar/hız/kontrol atamasını gerçekleştirir.
• Custom Controls hızlı, kullanışlı ve ilgi çekici synth bas yaması düzenleme özelliğine sahiptir.
• Groove Lock’lu arpeggiator Stylus RMX’e veya MIDI dosyasına kolayca bas line senkronlamak için kullanılır.
• Türünün en gelişmiş tarama motoruna sahiptir. Özellik, etiket veya resimli arama
• Omnisphere ile entegre çalışabilir: Trilian yamaları Omnisphere içerisinde açılarak düzenleme yapılmasına imkan tanır. (Omnisphere 1.1 veya daha yüksek bir versiyona ihtiyaç duyulmaktadır.)
• Geliştirilmiş ses mühendisliği sayesinde yeni bas sesleri yaratmak için gerekli araçlara sahiptir.
Ses Arşivi
• 60’ın üzerinde elektrikli bas sesi içerir–4, 5, 6 ve 8 telli elektrikli baslar 6 farklı basist tarafından çalınmıştır.
• Yeni ekstrem derecede detaylı akustik bas sesleri 21,000 örnekleme ile yamalar içerisine yerleştirilmiştir.
• 333 synth ses kaynağı kullanılmıştır: Novation™ Bass Station, Yamaha® CS-80, Cwejman™ Modular, Moog Minimoog™, Little Phatty™, Voyager™, Taurus™ Pedals, Korg MS-20, Oberheim 2 voice, ARP 2600, Roland Juno 60/106, Waldorf Pulse™, DSI Mopho™ & Tetra™, Roland TB-303, SH-101, Metasonix KV-100 Assblaster, SE-1, Omega, ATC-1 ve çok daha fazlası
• Yeni geliştirilmiş 'Juicy Filter' ve 'Power Filter' algoritmaları dolgun, rezonant synth bas sesleri için idealdir.
• Genişletilmiş ve geliştirilmiş Trilogy arşiv; Abraham Laboriel, John Patitucci &Marcus Miller
Efekt İçeriği
• Omnispeher ve Stylus RMX’te olduğu gibi tam içeriğe sahip entegre efekt rackleri mevcuttur.
• Amp simülasyonları ve kompresörler, EQ ve reverb, delay ve çok daha fazlasını sağlayan 32 orijinal FX işlemcisi.
• Efektler modüle edilebilir, otomatik olarak kullanılabilir ve MIDI öğrenilebilir. Bu sayede güçlü sentezler ve gerçek zamanlı kontrol seçeneklerine sahip olursunuz.
Sistem gereksinimleri
2.0 GHz ya da daha hızlı işlemci
2GB RAM minimum, 4GB veya daha fazlası önerilir
Çift taraflı DVD-ROM sürücüsü
35GB boş HD alanı
Mac kullanıcıları:
OSX 10.7 Lion veya daha fazlası
Intel Processor dual processor veya daha yükseği önerilir
AU, VST 2.4 veya üstü, RTAS ya da AAX uyumlu sunucu yazılımı
Ses ünitesi plug in’i Cocoa bazlı plug inler için sunucuya ihtiyaç duyar
Native 64-bit ve 32-bit on OSX
6GB of RAM veya daha fazlası Sample File Server kullanımı için gereklidir
Windows kullanıcıları:
VST 2.4 veya daha fazlası, RTAS ya da AAX uyumlu sunucu yazılımı
Microsoft Windows 8/7/Vista
Native 64-bit ve 32-bit Windows
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön