Native Instruments Damage

13.095,84 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 12.702,96 TL
Kargo: Alıcı Öder
Native Instruments Damage
Orkestral Sinematik Perküsyon Enstrüman Yazılımı
Karanlık, agresif, heyecan verici ve maceracı sesleri ile DAMAGE nefes kesen sinematik yapısını Native Instruments ile sizlere sunuyor. Heavyocity tarafından hazırlanan bu ayrıcalıklı enstrüman orkestral sesler ve perküsyonu inanılmaz kalitede modellenmiş sesler ile parmaklarınızın ucuna getiriyor.
ENSTRÜMAN DETAYLARI

 
LOOP’LAR
DAMAGE Loop menüleri ve tek Looplar sunar. Loop menüsü klavye üzerinde akıllı bir şekilde kolayca tempo eş zamanlı groove yaratmak için looplara atanmıştır. Farklı stillerde loopları miksleyip eşleştirerek  kendinize has ritimler yaratabilirsiniz.
Tekli loop ön ayarları detaylı kontrol ve sezgisel çalınabilirlik sağlar. 
 

KIT’LER
DAMAGE 58 multi sample davul kiti, 200’ün üzerinde yapılandırılmış perküsyon kaynağı ve 500’ün üzerinde tekli elementler.
Bu hibrid kitler, perküsyonlar ve tekli looplar birleşerek yıkıcı, güç enjekte eden kişilik katan efekt öğeler haline gelir.
 

EFEKT’LER
3 seviye efektler doğal olarak looplar ve kitlere bağlıdır – perfomans efektleri tetikleyebilir veya tekli sesleri şekillendirebilirsiniz.
Ana efektler distrotion, reverb, delay, drive ve daha fazlasını kontrol eder.
Trigger FX’ler gerçek zamanlı olarak seçilebilir ve yaratıcı sesler kullanılabilir.
EQ ve filtreler her öğre üzerinde basit ama oldukça efektif bir etki bırakır. 
 

SES KAYNAKLARI
Heavyocity geleneksel perküsyonları, trampetler ve tomları bunların yanında ahşap ve metal objeleri özenle kaydetmiştir. Daha sonra belirsiz sesler elde edebilmek için patlayan arabaları, vinçleri, bir şehir çöplüğünü ve büyük objelerin yüksekten düşmesinden elde edilen sesleri kaydetmişlerdir.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön