Üyelikli Alışverişlerde %5 Sepette Ek İndirim ! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Sepette Ek %10 İndirim Fırsatı ! Üyelikli Alışverişlerde %5 Sepette Ek İndirim ! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Sepette Ek %10 İndirim Fırsatı ! Üyelikli Alışverişlerde %5 Sepette Ek İndirim ! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Sepette Ek %10 İndirim Fırsatı ! Üyelikli Alışverişlerde %5 Sepette Ek İndirim ! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerde Sepette Ek %10 İndirim Fırsatı !
Tüm Kategoriler

Sibemol Klarnet Stanislava STCL3041N

7.019,99 TL
profil havale icon Havale'de %3 İndirim
Kargo: Alıcı Öder

Sibemol Klarnet Stanislava

Öğrenci modeli Klarnet

Ürün Kodu: Stcl3041n

Tonu: Bb ( Sibemol )

Gövde: Bakalit

17 adet nikel kaplamalı anahtar

Karakteristik sesi ile duyan herkesi kendine hayran bırakan sibemol klarnet üflemeli çalgıların en popülerlerinden biri.  Daha çok Türk müziğinde kullanılan sol klarnetten farklı olarak batı müziğine de uygun olan sibemol klarnet bu sebeple birçok kişinin favori enstrümanları arasında yer alıyor.

Stanislava marka sibemol klarnet hem klarnet çalmayı yeni öğrenecek olanlar hem de profesyoneller için harika bir alternatif. Bakalitten üretilmiş olan sibemol klarnetin anahtarları ise nikel kaplama, yani bu şık müzik aletinin estetik görünüşü daima ilk günkü gibi kalıyor.

Semüzikaletleri.com’da satışa sunulan bu şık ve sesi ile büyüleyen enstrümanı hemen inceleyebilir ve makul fiyatı sayesinde satın alarak melodik günlere merhaba diyebilirsiniz.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön