Nux Ac-60 Stageman Iı Studio Akustik Gitar Amfisi

14.165,39 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 13.740,43 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux AC-60 Stageman II Studio Akustik Gitar Amfisi

Stageman II AC-60'ın 2 kanalı vardır ve her ikisi de sırasıyla akustik gitar ve mikrofon girişleri için optimize edilmiştir. NUX Stageman II AC-60 akustik gitar amplifikatöründeki çift giriş kanalları, konserler veya stüdyo kaydı için size daha da fazla seçenek sunar. NUX'un en yeni DSP teknolojisi ile donatılan Stageman II AC-60, boyutunun çok ötesinde bir kaliteyle, net ve zengin bir akustik gitar sesi sunar. Stageman II AC-60, hem sahne hem de kayıt uygulamaları için esnek çıkışlara sahiptir ve kullanıcı arayüzü, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. XLR DI çıkışı ve Line çıkışlarıyla, kayıt yapmak veya bir PA sistemine sinyal göndermek için kullanılabilir. Ayrıca, Send/Return FX Loop girişleri ile dilediğiniz efekt pedalınızı da kullanabilirsiniz.

Yüksek hassasiyetli hoparlör sistemi

Enstrüman amfileri için, özellikle de akustik enstrümanlar için ideal hoparlörleri bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Farklı tedarikçilerin hoparlörlerini yüzlerce kez denedikten sonra, sonunda tam olarak istediğimiz sesi yakalamak için kendi hoparlörlerimizi özelleştirmeye karar verdik.

İki güçlü hoparlörü (1 inç tweeter ve 6,5 inç woofer) Stageman'ın kabininde birleştirerek zafer kazandık. Bu yaratıcı 2 yollu yüksek hassasiyetli hoparlör sistemi ile donatılan Stageman II, inanılmaz ses dinamikleri sunar. Üstüne üstlük, kabin tasarımımız, optimum canlı ses duyumu sağlamak için dikkatlice hesaplanmış bir eğim açısına sahiptir.


IR Teknolojisi

Stageman II AC-60, 8 IR dosyasıyla gelmektedir. Her IR, gitar türlerine bötre optimize edilmiştir. IR dosya adları gitar profiline, optimize edilmiş gitar tipine ve manyetik tipine dahildir. IR işlevini etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için Stageman II AC-60'ı cep telefonunuza (uygulama) bağlayarak kontrol edebilirsiniz.

IR Model Listesi


Dahili Davul ve Ritim Özelliği

Davul ve ses ritimlerini kontrol edebilir ve ritimler üzerine parçalarınızı çalabilirsiniz.

Stageman II AC-60 Mobil Uygulaması

12 efekt, 8 IR ve 6 sinyal bloğu

Stageman II AC-60 amplifikatörü cep telefonunuzla kontrol edebilmeniz için ayrıca bir mobil uygulama geliştirdik.

Amplifikatörün kanallarını değiştirebilir ve enstrüman girişi için favori sinyal bloğu yönlendirmenizi seçebilirsiniz. Chorus, Delay, Tape Echo, Modulation, Reverb, vb. dahil olmak üzere 12 efekt vardır. Pek çok efsanevi gitar sesini gerçekten simüle eden 8 IR vardır. Her şeyi kontrol edebilir, istediğiniz herhangi bir efekti seçebilir ve parametreleri ayarlayabilirsiniz ve uygulamaya özel bazı özellikler de dahil olmak üzere daha fazla işlev vardır. Stageman II AC-60, saatlerce çalmanızı sağlayacak müzikal sesi sağlar.

Ayrıca cep telefonunuzu Bluetooth üzerinden Stageman II AC-60'a bağlayabilir ve en sevdiğiniz müzikle birlikte çalabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • 60 watt
  • 6,5" birinci sınıf woofer ve 1" tweeter
  • 2 Kanal
  • Davul ve Ritim
  • Bluetooth Ses Akışı
  • Boyutlar: 310(U)mm * 280(G)mm * 328(Y)mm
  • Ağırlık: 9,2 kg
  • Kutuda Neler Var: NMP-2 Dual Lite Kontrol Pedalı, TRS Kablosu (NMP-2 için), Güç Adaptörü, Kullanım Kılavuzu
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön