Laney La30d 30w Akustik Gitar Amfisi

11.758,49 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 11.405,74 TL
Kargo: Alıcı Öder

Laney LA30D 30W Akustik Gitar Amfisi

Laney LA30D çift kanallı, 30W RMS güce sahip, hem canlı performans hem provalarda her ihtiyacınızın altından kalkabilecek bir akustik gitar kombo amfidir.

İngiltere'de tasarlanan ve oluşturulan konseptiyle LA30D, Laney'in 50 yıllık birikimi sonucu en üstün çok yönlülük, portatiflik ve güvenilirliği her seviyeden müzisyene ulaştırmak amacıyla üretilmiştir.

7.4 kg ağırlığı ile oldukça kompakt ve portatif olan LA30D 30W RMS gücü ve bir çift 6.5 inç hoparlörlü ile göz dolduruyor. Bu özel tasarım hoparlörler ve özel tasarım kabiniyle dolgun ve doğal akustik enstrüman tonlarını üst frekanslarda da yüksek hassasiyetle üretebiliyor.

Bağımsız iki kanalı, balanslı XLR bağlantılara veya balanssız jack girişlerine imkan verirken iki kanala da Reverb uygulanabilir. Bu esneklik ile hem mikrofon hem enstrüman bağlanabilir, iki farklı akustik enstrüman veya aynı enstrüman üzerinden ayrı mikrofon ve manyetik bağlantısı kombinasyonları amfiye gönderebilir.

Bunların dışında Aux In bağlantısı ile harici ses kaynaklarından da altyapı müzikleri çalabilirsiniz.

Enstrüman kanalı çok kullanışlı 3-bant EQ ve tek tuşla aktif hale gelebilen Shape kontrolü ile elektro-akustik gitar seslerini en kullanışlı hale getirebilirsiniz. Farklı Chorus ve Reverb ayarları ile herhangi bir harici efekte ihtiyaç duymayacaksınız.

Chorus efektinin aktif olduğunu yeşil LED ışıklarından anlayabilirsiniz. Ayrıca bu LED ışık düşük frekans osilatör hızını da gösterecek şekilde yanıp sönecektir. Bu hızı ayarlamak için Chorus butonunu basılı tutup Reverb potansını çevirmeniz yeterlidir. Chorus butonunu bıraktığınızda hız bıraktığınız andaki ayarda kaydedilecektir.

Feedback Önleme

Basit ama etkili Anti-Feedback sistemi bir butonla aktive edilerek istenmeyen frekansları tespit eder ve feedback'i engeller. Phase anahtarı ise eğer çalan kişi amfiye yakınsa olabilecek frekans etkileşimleriniengelleyerek kötü süprizlerle karşılaşmanızı engeller.

Kondenser mikrofonlarınız için Phantom Power her zaman hazır olarak XLR girişlerinde kullanıma hazır beklemektedir.

Balanslı D.I. çıkışı ile mikrofonsuz, direkt ses sinyalinizi de mikser veya aktif bir kabine gönderebilir ve daha büyük sahnelerde canlı performanslarınızda kullabilirsiniz.

Teknik Özellikler


Aux In: Var
Kabin Tasarımı: Kapalı Tip
Kanallar: 2 Kanal
Kanal Kontrolleri: Volume, Bas, Mid, Tiz, Shape, Reverb, Chorus, Phase, Anti-Feedback
Hoparlörler: 2X6 inç Özel Tasarım
Efektler: Reverb, Chorus
D.I. Çıkışı: 1/4" Jack Çıkışı
EQ: Bas, Mid, Tiz
Kulaklık Girişi: Var
Empedans: Jack - 10M OHM/47PF
Input: 1/4" Jack, Balanslı XLR
Line In: 1/4" Jack, Balanslı XLR
Line Out: Kulaklık
Reverb: Dijital Reverb
Boyutlar: 27,X388X203mm
Ağırlık: 7.4kg

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön