Audient Asp4816-he 16-channel Recording Console - Heritage Edition

649.251,07 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 629.773,54 TL
Kargo: Alıcı Öder
Audient ASP4816-HE 16-Channel Recording Console - Heritage Edition
16-Kanal Compact-format In-line Analog Console ile Splittable EQ, Mix Bus Compressor & Vintage Mix Bus Processor

 
Stüdyonuz için Kompakt, Heritage Edition Komuta Merkezi
Audient ASP4816-HE (Heritage Edition), geniş formatlıkartların özelliklerini yerden tasarruf sağlayan kompakt bir kasada sunantamamen analog, 16 kanallı bir in-line kayıt ve miks konsoludur. Piyasayasürülmesinden bu yana geçen yıllarda, orijinal ASP4816 dünya çapındakiprofesyonel stüdyolarda test edilmiş ve üstün ergonomi, kaya gibi sağlamgüvenilirlik ve oturumdan oturuma keskin, kristal netliğinde soniklersunmuştur. Audient'in amiral gemisi ASP8024 Heritage Edition'ın başarısıüzerine inşa edilen bugünkü ASP4816-HE, David Dearden'ın orijinal tasarımınınkesin evrimini temsil ediyor ve kartın modern bir klasik olarak ününübelgeleyen çok sayıda teknik ve operasyonel iyileştirmenin yanı sıra en yeniözellikleri de içeriyor. Verimli in-line mimarisi ve kompakt ayak izi iletamamen analog Audient ASP4816 Heritage Edition, birinci sınıf ses performansı,benzeri görülmemiş esneklik ve sezgisel iş akışı seçenekleri sunar. Sesinizi enileri seviyede tutmak için yenilikçi özelliklerle dolu olan ASP4816-HE, ciddiev ve proje stüdyoları için ideal bir çekirdek oluşturur.
 

 
Modern DAW tabanlı iş akışları için tasarlanmıştır
ASP4816 Heritage Edition, dijital iş istasyonu kurulumunuzasorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır ve otoriter, vintageesintili ses için klasik, esnek bir analog ön ve arka uç sağlar. Kanal ve anabölümlere ayrılan ASP4816-HE, 48 miks girişi, 16 Class A mikrofon preamfisi, 16kayıt bus'ı, altı pre/post aux gönderimi ve iki pre/post cue gönderiminesahiptir. 16 kanal şeridinin üst kısmında, varsayılan olarak DAW dönüşseviyesini gösteren, ancak sayaç anahtarı aracılığıyla mikrofon veya hatseviyelerini göstermek için çevrilebilen sayaçlar bulunur. Efsanevi vintageekipmanlardan ilham alan Heritage Edition, size sonik ve görsel olarak eski veyeninin en iyisini sunar.
 

 
Özel Heritage Edition özellikleri
Audient'in Heritage Edition görünümünde şık, koyu kül rengibir kolçakla donatılan ASP4816-HE, ASP4816-SE'yi (Standart Sürüm) birkaçdeğerli ek özellikle yükseltiyor. Bunlar arasında Bass Expand ile Vintage MixBus işleme, bölünebilir EQ, izleme sınıfı kulaklık çıkışı, kazanç azaltıcı VUölçer ve konsolun gürültü seviyesini yarıya indirirken daha fazla dinamik vegüç sunan ünlü John Hardy 990C ayrık transistör toplama op-amp'ları yer alıyor.Tüm bunlar, inanılmaz sesler çıkaran ve birçok farklı proje türünün iş akışızorluklarının üstesinden gelebilen usta işi bir kayıt/miksaj masası ortayaçıkarıyor.


 
Esnek, güçlü ve müzikal 4 bantlı EQ
ASP4816-HE, 50Hz'den 20kHz'e kadar uzanan iki tam parametrikçan eğrisi bandı sunan bölünebilir 4 bantlı eşitleme özelliğine sahiptir.Bunlar, sırasıyla 50Hz veya 100Hz ve 10kHz veya 18kHz'de (Hava anahtarıdevredeyken) seçilebilen LF ve HF raf bantları (minimum sinyal yolu ile) ileçevrilidir - program materyaline ağırlık ve hava eklemek için mükemmeldir.Parametrik bantlarla birlikte bu, istediğiniz sonuçları hızlı bir şekilde eldeetmenizi kolaylaştıran son derece müzikal bir şekillendirme aracı oluşturur.ASP4816-HE'nin benzersiz bir özelliği, eşitlemeyi hem uzun hem de kısafader'lara bölmenize olanak tanıyarak EQ'yu ihtiyaç duyulan her yere atamanıziçin size etkileyici bir esneklik sağlar.
 

 
Verimli in-line mimari
Kayıt, overdub ve kaba miksler yaparken, nihai miksinizinbir konseptini geliştiriyorsunuz - ya da en azından geliştirmelisiniz. Bilişselbilimlerde buna yapısal görselleştirme denir ve mimarlar, astronotlar ve evetbaşarılı kayıt mühendisleri tarafından paylaşılan bir yetenektir.ASP4816-HE'nin verimli in-line mimarisi, size tek bir kanal şeridinde hem uzunhem de kısa fader'lar sunarak bu çabanızda yardımcı olur ve geleneksel genişformatlı bölünmüş bir konsolla aynı işlevselliği yarı alanda sunar. Bu, miksişlemine siz takip ederken bile hızlıca başlamanızı kolaylaştırır. Bölünmüş birpanonun ulaşılması zor monitör seviyesi kontrolleri yerine, ASP4816'nın küçükfader'larına kayıt yaparken gerçek zamanlı olarak ince ayar yapmak için kolaycaerişilebilir. Kayıt sırasında, küçük fader'lar genellikle monitör görevlerineatanır, ancak bunları giriş için ve büyük fader'ları monitör miksajı içinkullanarak atamaları tersine çevirebilirsiniz. Buna konsolun bölünebilirEQ'sunu ve Aux gönderilerini de eklerseniz, mükemmel miksi en başındanyakalamaya başlayabilirsiniz!
 

 
Bas Genişletme ile miks bus kompresörü
Audient'in miks bus kompresörü, hoparlörlerden patlayarakçıkan iddialı, radyoya hazır miksler için yumruk ve VCA "yapıştırıcı"ekler. Bu, 1980'lerde ve 90'larda klasik analog konsollarda kaydedilen sayısızhit parçayı yükselten, yakalanması zor, hayattan daha büyük "rock 'n'roll" dinamiğidir. Ancak bu miks bus kompresör, eski bir tasarımın basitbir tekrarı değildir. Devresi optimize edilmiştir ve Audient'in heyecan vericiBass Expand yüksek geçiş filtresinin kompresörün yan zincirine dahil edilmesi,alt uçta herhangi bir güç kaybı olmadan bir miksin düşük frekans aralığınısıkılaştırma konusunda esrarengiz bir yetenek sağlar. Bu, mastering amaçlarıiçin her zaman yararlıdır ve özellikle bas ağırlıklı prodüksiyonlar içinkritiktir. Anında görsel geri bildirim için mükemmel bir yeni kazanç azaltma VUölçer ile tamamlanan Audient mix bus kompresörü, onsuz miks yapmakistemeyeceğiniz değerli ve çok yönlü bir araçtır!
 

 
Vintage Mix Bus işlemci
Basit 3 düğmeli arayüzü ile Audient'in Vintage Mix Busişlemcisi, mikslerinizi vintage aromalı renk ve şekil ile tatlandırır. Ayrı birtransformatör sürücüsü, karakter katan güçlü bir kolan ve harmonik doygunlukenjekte ederken, sinyaller çıkış aşamasına ulaşmadan önce enerji seviyelerinideğiştiren klasik mastering EQ'larından esinlenen hassas bir şekilde ayarlanmış2 bantlı bir ekolayzır olan Low Bump ve High Lift EQ, konsolun tepkisiniüzerinde çalıştığınız müzik tarzına uyacak şekilde şekillendirmek ve eğmek içinmükemmeldir. David Dearden'ın 1960'larda Londra'daki Advision Stüdyoları içintasarladığı artık klasikleşmiş konsollara dayanan Mix Bus Processor,ASP4816-HE'nizden geçen her sinyale heyecan verici bir güç, ağırlık, genişlikve derinlik katar. Birlikte kullanıldığında, Mix Bus Kompresör ve Vintage MixBus, herhangi bir mikse son rötuşları eklemek için mükemmel araçlardır.


 
Mükemmel komuta merkezi
Çok yönlü bağlanabilirliği ve güçlü sinyal işleme,yönlendirme, toplama ve izleme özellikleriyle geniş formatlı konsollara rakipolan ASP4816-HE, alan ve bütçe kaygıları olan profesyonel stüdyolar içinmükemmel bir kompakt kumanda merkezidir.Gerçekten de profesyonel mühendis ve prodüktörlerin bir çoğunun evinde, projesinde veyaticari stüdyosunda ASP4816 bulunmaktadır.


 
Audient ASP4816-HE 16 kanallı Kayıt Konsolu Özellikleri:
• Herkanalda çift girişli in-line mimari
• 16 Audient A Sınıfı Mikrofon Preampları
• 40 Fader; kanal başına LED metre
• 42 Giriş; miksajda 48 Giriş
• 16 Kayıt buses; 8 Alt Grup
• 6 Aux veri yolu, 2 Cue gönderimi
• 4 stereo Monitör çıkışı
• Kapsamlı Monitör Kontrolü
• 4 bantlı bölünebilir EQ
• Bas Genişletmeli Stereo VCA Mix Bus Kompresör
• Vintage Mix Bus İşleme
• Kazanç azaltma VU Metre
• Talkback kontrolü için ayak pedalı
• John Hardy 990 op-amplar
• Monitörleme sınıfı Kulaklık çıkışı


 
Teknik Özellikler
Tip: Analog Mikser
Kanallar: 16
Faderler: 48 (16 Mikrofon Long-throw, 16 Line Short-throwKısa, 16 Bus Long-throw)
Girişler - Mikrofon Preampları: 16 x XLR
Fantom Güç: Evet, 16 kanal, ayrı ayrı atanabilir
Girişler - Line: 16 x TRS
Girişler - Diğer: 4 x XLR (EXT In), 2 x XLR (DAW), 4 x TRS(Mix Insert)
Çıkışlar - Ana: 8 x XLR (4 çift)
Çıkışlar - Doğrudan: 3 x DB25 (Alt Gruplar/Bus)
Aux Gönderimleri: 6 x Sends, 2 x Cue Buses
Busses/Gruplar: 16
Diğer I/O: 1 x 1/4" (ayak pedalı)
Talkback: Evet
EQ Bantları: 4-bant
Sinyal İşleme: Dinamikler, Kompresör, Sürücü, Düşük Bump,Yüksek Kaldırma
Güç Kaynağı: Standart IEC AC kablosu
Yükseklik: 13,1"
Genişlik: 42,9"
Derinlik: 39,1"
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön