Washburn T12b Bas Gitar

11.059,29 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 10.727,51 TL
Kargo: Alıcı Öder

Washburn T12B Bas Gitar

Washburn Gitar firması 1883 yılında Chicago, Amerika'da kurulmuştur. Günümüze kadar gitar üretiminde ve teknolojisinde sürekli yenilikler getiren firma, şu an bir çok ülkede üretim tesisine sahiptir. Özellikle Akustik gitar üretimine getirdikleri inovatif yenilikler ile adını sürekli duyuran Washburn, şimdiye dek biriktirdiği tecrübeler ile ürettiği gitarları müzisyenlerin ilgisine sunmuştur.

Washburn T12B Bas Gitar Siyah,, Washburn Guitars tarafından yapılan Taurus serisi elektrik basların temel modelidir. Taurus, Stu Hamm Signature serisinin yanı sıra, bas kataloğunun en önemli çizgisidir. Bu bas gitar serisi, üst orta ve ara segmentlerde çokça tercih edilmektedir. Klasik Taurus tasarımı ile sağlam ve çift kesimli bir gövdeye sahiptir. Ihlamur ağacından yapılmıştır ve bolt-on boyun bağlantısına sahiptir. Üstte, krom kaplamalı standart dört burgu ve köprü konumunda yalnız bir P pickup bulunur. Akçaağaç sap, standart 24 perdeli gülağacı klavye ile tamamlanmıştır. Bas gitar, çoğunlukla dört teli olan ve kalın ses veren telli bir çalgıdır. Günümüz müziğinin vazgeçilmez enstrümanlarından biridir. Bas gitar yoğun olarak Rock, Metal, Caz, Blues, Funk, Punk ve R&B gibi müzik türlerinde kullanılır. Elektrik ve akustik olarak ikiye ayrılır. Elektrikli basta tellerden gelen titreşimler manyetikler tarafından elektrik sinyaline çevrilip bu sinyali sese çevirecek olan yükselteçe yollanırken, akustik basta akustik gitar gibi geniş ve oyuk olan gövde tellerden gelen sesi güçlendirip duyulabilir bir seviyeye çıkarır.

Bas gitar çalmaya başlamak için uygun fiyatlı ve kaliteli bir bas gitar arıyorsanız, Washburn T12B bas gitar tam size göre.

TEKNİK ÖZELLİKLER

GÖVDE TİPİ

Modern Double Cutaway

GÖVDE AĞACI

Basswood

KONSTRÜKSİYON

Bolt-On

RENK-CİLA

Siyah / Parlak

SAP AĞACI

Maple (Akçaağaç)

SAP PROFİLİ

C Profil

KLAVYE

Engineered Wood

PERDE SAYISI

24

FRET TİPİ

Jumbo

BİRİNCİ PERDE GENİŞLİĞİ

42.0 mm

MANYETİK TİPİ

Pasif (Passive)

KONFİGÜRASYON

Washburn P-Style

NECK MANYETİK

-

MIDDLE MANYETİK

P-Pickup

BRIDGE MANYETİK

-

KONTROLLER

Volume / Tone

KÖPRÜ

Hardtail

BURGULAR

Chrome Die-Cast

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön