Waldorf M Wavetable Synthesizer

81.168,34 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 78.733,28 TL
Kargo: Alıcı Öder
Waldorf M Wavetable Synthesizer

 
M Wavetable Synthesizer ile, analog düşük geçişli 24 dB/Oct VCF — SSI 2144 Gelişmiş Merdiven Tipi — rezonanslı yeni nesil klasik hibrit wavetable synthesizer olarak klasik Microwave ve 'modern' Microwave II ton neslini geri getirerek müzikal olarak köklerimize dönüyoruz. Ve analog doygunluk özelliği, kaydırma seçeneği ile gerçek stereo analog VCA ve çok çeşitli benzersiz seslere sahip masaüstü dostu bir form faktöründe keşfedilmesinden çok daha fazlası… Dünyaca ünlü ses tasarımcıları tarafından profesyonel olarak programlanmış toplam 2.048 ses programı (her biri 128 sese sahip 16 bankaya bölünmüş) olan çok sayıda ön ayar ayrıca MW1 Factory Sound Set, MW1 Soundpool 1-5, MW1 Soundpool 1-5, dolgun ses veren Analog ve Bassco'nun yanı sıra PPG Wave 2.3 sesleri orijinal Microwave için akıllıca dönüştürülmüştür. Ayrıca, gerçek hard Sync'ten (Modern Microwave II/XT modunda çalışırken) ARP'ye (arpejatör) ve MIDI ile senkronize edilebilir global LFO'ya (Düşük Frekanslı Osilatör) kadar M Wavetable Synthesizer 'nin sayısız yeni özelliğini kullanan yeni programlanmış sesler de içerir.

Sekiz sesli polifonik, dört parçalı multitimbral WAVETABLE SYNTHESIZER olarak M'nin müzikal kalbi atıyor. Tam metal mavi renkli kasasının üzerinde cesurca kırmızıyla parıldadığı gibi, kendisi de ünlü Microwave mirasını ima ediyor - bağımsız wavetable üreten Classic Microwave 1 ve Modern Microwave II/XT modlarına sahip iki wavetable osilatördür, yani wavetable osilatörleri davranır bu modların her ikisinde de farklıdır (daha fazla uygulamalı kontrol için dört sonsuz kodlayıcıya sahip faydalı yüksek çözünürlüklü grafik ekranın yanındaki Mod düğmesine basılarak erişilebilir). Sonuç olarak, Klasik Microwave I modunda, 16 bitlik wave tablolarının bit olarak 8 bit'e indirgendiği ve 240 kHz kenar yumuşatmasız örnekleme hızının sunulduğu Klasik Microwave I modunda sabit Senkronizasyon veya ring modülasyonu mevcut değildir, oysa Modern Microwave II /XT modu, her iki osilatör - OSC 1 ve OSC 2 - aynı panel parametrelerini sunmasına rağmen, bant sınırlıwavetabloları ile 40 kHz örnekleme hızı sunar.

Burada ve şimdi, M, 16 önceden ayarlanmış patern, akor modu ve MIDI clock senkronize etme yeteneği ile bu gelişmiş ARP sayesinde performansı tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Ayrıca, dört adet programlanabilir ENVELOPES, macera seven kullanıcıların hız veya zamanlanmış modülasyonlar yoluyla ses parametrelerini değiştirmesine olanak tanır.
 
Waldorf M Wavetable Synthesizer

Herhangi bir synthesizer için dış dünyayla müzikal olarak bağlantı kurmak önemlidir, bu nedenle M, MAIN OUT (L/Mono ve R) ve AUX OUT (A, B, C ve D), ikincisi, istenirse dört Çoklu (multitimbral) parçanın her birini farklı çıkışlara yönlendirmek için kullanılabilir; bir stereo kulaklık çıkışı (üst taraftaki Ana Ses düğmesine ek olarak ilişkili bir Ses düğmesiyle); 5 pinli MIDI IN, OUT ve THRU DIN konektörleri, bir USB 2.0 MIDI bağlantı noktası ile tamamlanır (MIDI verilerini iletmek ve almak için bilgisayar bağlantısı için); bir SD Kart yuvası (M'nin donanım yazılımını güncellemek, ses yamalarını içe aktarmak/kaydetmek ve kullanıcı wavetabloları gibi M'ye özgü verileri içe aktarmak/kaydetmek için); ve - son olarak, en az değil - Kensington® uyumlu bir güvenlik kilidi yuvası da mevcuttur.


Özellikler
• Osilatörler : Bağımsız wavetable'lara ve iki farklı ton üretim modeline sahip 2 Wavetable osilatör - klasik Waldorf Microwave I modeli ve modern Waldorf Microwave II modeli. 96 Fabrika wave Tablosu + Kullanıcı wave Tabloları için 32 yuva
• 
Filtre : Doygunluk ve rezonans ile analog düşük geçişli 24 dB/Oct VCF (SSI 2144 Geliştirilmiş Merdiven Tipi)
• Amplifikatör : Kaydırma seçeneği ile her ses için analog gerçek stereo VCA
• 
Zarflar : 4 Zarf Üreticisi; 8 noktalı döngülenebilir zaman/seviye wave zarf oluşturucu, VCF ve VCA ADSR zarfları ve ücretsiz atanabilir döngülenebilir 4 noktalı zaman/seviye zarfı 

• LFO'lar : Farklı wave biçimlerine sahip 2 LFO

• 
 arpejatör : 16 önceden ayarlanmış desen, akor modu ve MIDI saatine senkronize etme özelliğine sahip 
• Ses depolama : 2048 Ses programı + 128 Çoklu program
• Polifonik : 8/16 sesli polifoni (genişletme kartı takılıyken 16 ses mevcuttur)
• Multitimbrality : 4 Parça (4 parça 4 ayrı stereo çıkışa atanabilir)
• Çıkışlar : Stereo Ana Çıkış, 4 stereo AUX Çıkışı, İlgili Ses düğmesiyle birlikte kulaklık çıkışı
• MIDI : USB 2.0 ve DIN (Giriş/Çıkış/Thru ile 5 pinli DIN konektörü)
• Klasik Waldorf Microwave I sysex mesajlarıyla uyumlu (ses bankası transferi/ses transferi)
• Kullanıcı içeriğini ses bankaları ve wave tabloları olarak yüklemek / depolamak için SD Kart
• Altta VESA 75 yuvası (VESA standardı kullanılarak monitör standına monte edilebilir)
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön