VOX MV50-BM-SET

  • MV50-BM-SET
  • Ürün Kodu: MV50-BM-SET
  • Marka: VOX
  • Kategori: Amfi Parçaları
  • Stok: 1
  • En geç 14 Haziran Cuma günü kargoda!
20.624,99 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 20.006,24 TL
Kargo: Alıcı Öder

Bu hafif lambalı kafa-kabin donanımıyla Brian May'in benzersiz tonunu her yere taşıyın

 

MV50 Brian May, Vox ile Queen'in efsanevi gitaristi Brian May arasındaki işbirliğinin sonucu olan ve onun ikonik tonunu popüler Vox MV50 lambalı amfiye başarıyla aktaran benzersiz ve ilham verici bir gitar amfisidir ve mükemmel bir kabin ile eşleştirilmiştir.

 

"İnsanların bir stadyum konserinde çıkardığınız sesleri oturma odalarına aktarabilmelerini istiyorum ve bu da bunu sağlıyor. Umarım onları ilham verici bulurlar." -Brian May.

 

Toplamda 5 kg'dan (11 lbs) daha az olan ağırlığı sayesinde gitaristler artık küçük ve hafif bir lambalı amfi teçhizatında Brian May'in ikonik stadyum rock tonunun keyfini çıkarabilirler.

 

MV50 Brian May, Vox ve efsanevi gitarist Brian May'in işbirliğiyle tasarlandı ve geliştirildi.

 

Vox'un, küçük boyutuna göre çok daha güçlü bir oranda otantik lamba tonu üreten devrim niteliğindeki yeni bir vakum lambası olan Nutube teknolojisiyle desteklenen MV50 Brian May, MV50 devresini ve AC30 tonunu temel alır, ek olarak bir KAT (Knight Audio Technologies) açılıp kapatılabilen treble booster ile gitaristlerin Brian May'in anında tanınabilir tonunu yakalamasına olanak tanır.

 

Gain, tone ve volume kontrollerine sahip kibar bir kontrol paneliyle MV50, flat ile (büyük kabinler için mükemmel) deep (küçük bir kabinden bile daha derin bir ton elde etmek için ideal) arasında geçiş yapılabilen bir EQ anahtarına da sahiptir.

 

Uyumlu hoparlör kabiniyle birleştirildiğinde MV50, 8ohm'da 25w çıkış gücü üretir ve küçük boyutuna rağmen büyük bir etki yaratır. MV50 Brian May'in kulaklık/line çıkışı aynı zamanda hoparlör emülasyonuna da sahiptir, böylece kabini mikrofonlamaya gerek kalmadan doğrudan kafa amfiden kayıt yapma seçeneğine sahip olursunuz.

 

Yalnızca 540 g (19 oz) ağırlığındaki kafa ve 3,9 kg (8,6 lbs) ağırlığındaki kabiniyle bu set, gitaristlerin kullanabileceği en hafif lambalı setup'lardan biridir ve kesinlikle Brian'ın sahnedeki AC30 üçlüsünden çok daha hafiftir! Brian'ın ikonik tonunu gittiğiniz her yere gerçekten yanınızda götürebilirsiniz.

 

“Küçük sahneler için mükemmel ve eğer önüne bir mikrofon koymak isterseniz, büyük konserleriniz için de işe yarayacaktır. Gelecekteki bir stadyum konserine gidip bunun nasıl şekilleneceğini görmekten çekinmem." - Brian May.

 

Göz alıcı kırmızı gövdesiyle MV50 Brian May, efsanevi 'Red special' modeline görsel anlamda bir gönderme yapıyor.

 

Amfinin ve kabinin yüz tarafı, Vox'un mükemmel elmas desenli kumaş görünümü ve Brian May'in imzasıyla tamamlanarak, kendi adını taşıyan amfiye kişisel onayını verdi.

 

Bu sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyon MV50 Setinde, MV50 kafa, uyumlu hoparlör kabini, anahtarlık ve kartpostallar bulunur.

 

Temel Özellikler

 

MV50 Brian May kafa amfi

 

Giriş/çıkış
Giriş, Kulaklık/Line çıkışı, Hoparlör çıkışı

 

Preamp
KAT treble booster'lı Nutube 6P1

 

Power Amfi Çıkışı
Maks. 50W RMS@4ohm, 25W RMS@8ohm, 12,5W RMS@16ohm

 

Kontroller
Gain, tone, volume, treble booster on/off düğmesi, empedans düğmesi, standby düğmesi, eco düğmesi, EQ düğmesi (flat/deep)


 

Bağlantılar
Input girişi × 1, HOPARLÖR çıkışı × 1(6,3 mm mono phone jack, dengesiz) Kulaklık/Line çıkışı × 1(6,3 mm stereo phone jack)

 

Vakum lambası 
Nutube 6P1

 

Çıkış Gücü
Maksimum yaklaşık 50 W RMS@4 ohm, 25 W RMS@8 ohm, 12,5 W RMS@16 ohm

 

Güç kaynağı
AC adaptör (DC 19 V)

 

Güç tüketimi
3,42 A

 

Boyutlar 
(E×D×Y):135 × 75 × 100 mm/5,31 × 2,95 × 3,94 inç

 

Ağırlık
551 g/1,21 lb.

 

Birlikte verilen öğeler
AC adaptör, Güç kablosu, Kullanım Kılavuzu


Kabin Özellikleri

 

Hoparlör
1 x 8" VOX orijinal 8ohm

 

Giriş bağlantıları
2

 

Giriş Seviyesi
25W

 

Boyutlar
260 (G) x 200 (D) x 285 (Y) mm / 10,24” (G) x 7,9” (D) x11,22” (Y)

 

Ağırlık
3,9 kg (8,6 lb)

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön