VOX MV50-BM

13.199,99 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 12.803,99 TL
Kargo: Alıcı Öder

Klasik Brian May tonu avucunuzun içinde

 

MV50 Brian May, Vox ile Queen'in efsanevi gitaristi Brian May arasındaki işbirliğinin sonucu olan ve onun ikonik tonunu popüler Vox MV50 lambalı amfiye başarıyla aktaran benzersiz ve ilham verici bir gitar amfisidir.

 

"İnsanların bir stadyum konserinde çıkardığınız sesleri oturma odalarına aktarabilmelerini istiyorum ve bu da bunu sağlıyor. Umarım onları ilham verici bulurlar." -Brian May.

 

Gitaristler artık bu efsanevi gitaristle işbirliği içinde tasarlanan ve geliştirilen avucunuzun içine sığabilecek bir lambalı amfide Brian May'in ikonik masif rock tonlarının keyfini çıkarabilir.


Vox'un, küçük boyutuna göre çok daha güçlü bir oranda otantik lamba tonu üreten devrim niteliğindeki yeni bir vakum lambası olan Nutube teknolojisiyle desteklenen MV50 Brian May, MV50 devresini ve AC30 tonunu temel alır, ek olarak bir KAT (Knight Audio Technologies) açılıp kapatılabilen treble booster ile gitaristlerin Brian May'in anında tanınabilir tonunu yakalamasına olanak tanır.

 

Gain, tone ve volume kontrollerine sahip kibar bir kontrol paneliyle MV50, flat ile (büyük kabinler için mükemmel) deep (küçük bir kabinden bile daha derin bir ton elde etmek için ideal) arasında geçiş yapılabilen bir EQ anahtarına da sahiptir.

 

4 ohm'da 50w çıkışa sahip MV50, küçük boyutuna rağmen büyük bir güç sağlar; bu da onu konser, prova ve hatta evde pratik yapmak için mükemmel kılar. Kulaklık/line çıkışındaki kabin simülasyonu sayesinde MV50 Brian May, kabin mikrofonuna ihtiyaç duymadan doğrudan kaydedilebilir.

 

Yalnızca 540g (19oz) ağırlığıyla MV50 BM, mevcut en hafif lambalı amfilerden biridir ve Brian May'in ikonik tonunu gerçek anlamda taşınabilir kılar.
"Gelecekteki bir stadyum konserine gidip bunun nasıl şekillendiğini görmekten çekinmem." - Brian May.

 

Göz alıcı kırmızı gövdesiyle MV50 Brian May, efsanevi 'Red special' modeline görsel anlamda bir gönderme yapıyor.
Amfinin yüz kısmı, Vox'un mükemmel elmas desenli kumaş görünümü ve Brian May'in imzasıyla tamamlanarak, kendi adını taşıyan amfiye kişisel onayını verdi.

 

Teknik Özellikler

 

Giriş/çıkış
Giriş, Kulaklık/Line çıkışı, Hoparlör çıkışı

 

Preamp
KAT treble booster'lı Nutube 6P1

 

Power Amfi Çıkışı
Maks. 50W RMS@4ohm, 25W RMS@8ohm, 12,5W RMS@16ohm

 

Kontroller
Gain, tone, volume, treble booster on/off düğmesi, empedans düğmesi, standby düğmesi, eco düğmesi, EQ düğmesi (flat/deep)


Bağlantılar
Input girişi × 1, HOPARLÖR çıkışı × 1(6,3 mm mono phone jack, dengesiz) Kulaklık/Line çıkışı × 1(6,3 mm stereo phone jack)

 

Vakum lambası 
Nutube 6P1

 

Çıkış Gücü
Maksimum yaklaşık 50 W RMS@4 ohm, 25 W RMS@8 ohm, 12,5 W RMS@16 ohm

 

Güç kaynağı
AC adaptör (DC 19 V)

 

Güç tüketimi
3,42 A

 

Boyutlar 
(E×D×Y):135 × 75 × 100 mm/5,31 × 2,95 × 3,94 inç

 

Ağırlık
551 g/1,21 lb.

 

Birlikte verilen öğeler
AC adaptör, Güç kablosu, Kullanım Kılavuzu

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön