VOX Cambridge-50

13.199,99 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 12.803,99 TL
Kargo: Alıcı Öder
VOX Cambridge50, güçlü ve duyarlı tonlar için Nutube ve Celestion tarafından desteklenen modern, modelleme bir gitar amfisidir.

VOX Cambridge50, bir modelleme gitar amfisinde yeni olanaklar sunan iddialı bir üründür. Gerçek distortion'ı ve tepkisi için Nutube ve klasik VOX tonu için 12 inç Celestion hoparlör ile donatılmış arkası açık bir kabine sahiptir. Basit tasarımı, amfinin önündeki ayarları kolayca değiştirmenize veya favori ayarlarınızı hazır slotlara kaydetmenize olanak tanır. 11 tür amfi modeli, 8 dahili efekt ve dahili tuner ile bu amfi birçok uygulama ve her müzik stili için mükemmeldir.


11 çeşit daha ince işlenmiş amfi modeli

Tescilli VET (Sanal Element Teknolojisi) benzeri görülmemiş derecede gerçekçilik sağlar. Amfi modellerine ek olarak, orijinal devrenin kendisini, sesin ahşap kabinden nasıl etkilendiğini ve 12 inçlik hoparlörün tepkisini dikkatlice modelleyerek yeniden tasarlandı. Klasik AC30'a ek olarak, bu tek ünite size tanınmış lambalı amfileri, modern yüksek gainli amfiler ve nadir butik amfiler de dahil olmak üzere çeşitli amfilerin seslerini sunar. Ayrıca akustik-elektronik gitarları ve klavyeleri desteklemek için LINE girişi de sağlanır ve bu ünitenin kapsamını daha da genişletir.

Amfi modelleri: DELUXE CL, BOUTIQUE CL, BOUTIQUE OD, VOX AC30, VOX AC30TB, BRIT 1959, BRIT 800, BRIT VM, SL-OD, DOUBLE REC, LINE

 
Sekiz efekt türü

Sesinizi şekillendirmek için vazgeçilmez olan efekt türlerinden cömert bir koleksiyon var. Hem modülasyon hem de delay/reverb aynı anda kullanılabilir ve her biri dört tür seçeneği sunar ve size toplam sekiz efekt verir. Bu özellik, gitar sesinizi şekillendirmek için tam kontrol sağlar. Bir tap düğmesi de vardır, böylece delay süresini ve diğer parametreleri sezgisel olarak ayarlayabilirsiniz.

Efekt türleri: MODULATION (CHORUS, FLANGER, ORG PHASE, TWIN TREM), DELAY/REVERB (A.DELAY, TAPE ECHO, SPRING, HALL)

 

Celestion VX12 hoparlörle donatılmış arkası açık kabin

VOX Cambridge50, 50W çıkıştan tam olarak yararlanan bir Celestion VX12 hoparlöre sahiptir. Ünitenin arkasında, 12 inçlik bir hoparlörden beklediğiniz açık ve net ses veren arkası açık bir yapı kullanılır.

 
Nutube ile donatıldı

VOX Cambridge50, yeni nesil vakum lambası olan Nutube'a sahiptir. Geleneksel bir vakum lambası ile aynı yapıya sahip elektro-parlama teknolojisini kullanan Nutube, VOX ve diğer markalardan çeşitli ürünlerde yer almıştır. Vakum lambasından beklediğiniz disortion ve compression hissi, hatta tepkisi ve çalma hissi, vakum lambası ile çalma hissini mükemmel bir şekilde yakalar. Geleneksel bir vakum lambalı amfi tarafından elde edilemeyen hafif tasarıma ek olarak, Nutube bakım gerektirmeyen ve uygun maliyetli gibi ek avantajlar da getiriyor.

 
USB ses arabirimi

VOX Cambridge50, bilgisayarınıza USB üzerinden bağlanmanızı ve Nutube sesini doğrudan kaydetmenizi sağlayan USB ses arabirimi özelliğine sahiptir. Performanstan zevk almanıza ek olarak, bu ünite evdeki kayıt kurulumunuzla entegrasyon için mükemmeldir.


Tone Room editör/kütüphane yazılımı daha yüksek seviyede bir kolaylık sunar

Tone Room editör/kütüphane yazılımı VOX Cambridge50'yi destekler. Ünitenin kendisinden erişilemeyen parametrelere erişmek ve ayarlarınızı bir kütüphanede saklamak için kullanabilirsiniz. Mac/Windows'a ek olarak, USB üzerinden kolay erişim sağlayan iOS/Android de desteklenir.

 
Daha fazla özellik için bir foot switch ekleyin

Ayrı olarak satılan VFS5 foot switch, programları değiştirmek için ayağınızı kullanmanıza olanak sağlar. Ayak pedalı bağlandığında, program hafızası sekize genişler. Bu, sahne performanslarınız için mükemmel bir destek sağlar.


JamVOX III modelleme yazılım paketi

Birlikte verilen JamVOX III modelleme yazılımı ile PC'nizde gitar çalmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Mevcut bir şarkıdan belirli bir parçayı çıkarmanızı, vurgulamanızı veya kaldırmanızı sağlayan GXT özelliğinden yararlanabilirsiniz; müzik çalar işlevini, öğrendiğiniz veya uyguladığınız bir şarkının bir döngüsünü çalmak ve hatta temposunu değiştirmek için de kullanabilirsiniz. ASIO sürücüleri desteklenir, böylece DAW veya gitar amfi simülatörü gibi JamVOX III dışındaki bir yazılımla da kayıt yapabilir ve çalabilirsiniz.

“JamVOX III” hakkında daha fazla bilgi için

https://www.voxamps.com/jamvox


Teknik Özellikler

Çıkış Gücü
Maksimum ortalama 50 W RMS @4 ohm

Amfi modelleri
11 (10 + Line)

Efektler
8

Önyüklü programlar
11

Kullanıcı programları
2 (VFS5 footswitch kullanarak kullanıcı programı sayısı 8'e çıkarılabilir)

Giriş/Çıkış
INPUT girişi, Kulaklık çıkışı (kabin simulasyonu ile), AUX IN girişi, FOOT SW girişi, USB (B tipi) port (Ses çıkışı ve Tone Room yazılımı)

Hoparlör
Celestion VX12 12¨ 4 Ohm

Lamba
Nutube 6P1

Sampling frekansı
44.1 kHz

Güç Kaynağı
AC adaptör (DC 19V)

Güç tüketimi
3.42A

Boyutları (E X D X Y)
452 mm x 240 mm x 410 mm/17.80¨ x 9.45¨ x 16.14¨

Ağırlık
8.9 kg / 19.62 lbs

 Dahilinde verilenler
AC adaptör (DC 19V), JamVOX III indirme kartı

 Aksesuarlar (Ayrıca satılır)
VOX VFS2 footswitch, VOX VFS5 footswitch*Özellikler ve teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön