Triton Audio Bigamp

4.547,54 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 4.411,11 TL
Kargo: Alıcı Öder
Triton Audio BigAmp
Yüksek Kaliteye Sahip Jfet Enstrüman Preamp
Felsefesi
BigAmp küçük boyutlarda, yüksek kaliteye sahip jfet enstrüman preampıdır. Sahnede ve stüdyoda kullanılabilir. Üzerindeki ¼” dişi TRS girişi sayesinde elektrikli bas veya (akustik) gitarlardan line seviye synthesizer’lere kadar enstrümanı bağlama olanağı sunar. Düşük gürültülü A sınıfı amplifieri sayesinde high end amplifikasyon sağlarken enstrüman çıkış sinyalinizi balanssızdan balanslıya çevirir. İki modele sahiptir; Düz versiyonu ve piezo dönüştürücülü.
DAW Kayıt
BigAmp DAW kaydı için ideal yardımcıdır. Temiz ve direkt bir sinyali diskinize kaydedebilmeniz daha sonrasında ses üzerinde yapacağınız şekillendirme üzerinde çok etkili olacaktır.
Nasıl çalışır
BigAmp’ı bir mikrofon kablosuna takın, kullanacağınız enstrümanı takın ve Fantom Güc’ü devreye sokun. BigAmp miks masanızın balanslı girişine direkt olarak girecektir. Stüdyo kurulumunda mikrofon pre veya channel strip öncesi de kullanılabilir. BigAmp gitarınızın yüksek empedanslı balanssız çıkışı ile miks masanızın/mikrofon pre’nizin düşük empedanslı girişini eşitleyebilmektedir.
Özellikleri
• Düşük gürültülü Class A JFet amplifier
• 3db amplifikasyon
• Tek sonlu amplifier topolojisi
• Balanslı çıkış
• Z-in 1 mOhm
• 18-48 v fantom gücü
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön