Telefunken Elektroakustik M80 Oak

16.200,27 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 15.714,26 TL
Kargo: Alıcı Öder
Telefunken M80 Oak
Yüksek Kalite Dinamik Vokal Mikrofonu

TELEFUNKEN Elektroakustik, M80 modelini orta frekanslarla yüklü ses kaynağı karakterlerinin kayıtlarında kullanılan "endüstri standardı mikrofon`a" çok daha iyi bir alternatif getirmek için geliştirdi.

Çok daha geniş frekans aralığı ve daha yüksek SPL kapasitesiyle M80 stüdyo veya sahnede kullanılabilecek vokal, enstrüman veya davul performanslarınızda, kaba bir dinamik dizayn mikrofonundan kondenser benzeri bir netice almanızı sağlar.

Küçük kapsülü ve çok ince (buna rağmen sürpriz derecede dayanıklı) kapsül membranı sayesinde M80 aslında geleneksel olarak illa ki stüdyo kalitesindeki kondenser mikrofondan alındığı düşünülen duyguların sahne vokal mikrofunundan alınmasına imkan tanır.

Tepe ve kapsül oluşumu akt frekanslardaki vokal temizliğini sağlayabilmek ve proksimiti efektini düşürmek için dizayn edilmiş bir ağ ile korunurken üst ortalardaki frekanslarda feedback ve ötme tehlikesi yaşatmadan güç, belirginlik, ses kaynaklarından açık ve hava aynen yansıtmaya özen gösteren bir yapıya sahiptir.

M80 ayrıca asıl sihrin oluştuğu Amerikan yapımı özel yapım bobin empedansı ile uyumlu transformatör`e sahiptir. Özel yapılmış kapsül takımıyla birleştirildiğinde sonuç piyasaya sunuşumuzdan itibaren gerçekleşmesini hayal ettiğimiz şekilde, müşterilerimizin aklına yatarak onların beğenilerini kazanıyor. 

M80 iki versiyonda geliyor; "Standart Versiyon" da mikrofon klibi ve çantası diğerinde ise "Studio Seti" yine mikrofon klibi tahta çantası ve ilaveten siyah metal kafayla geliyor.

Daha fazla bilgi, ses örneği, resim için orijinal M80 sitesini inceleyin.
 
Teknik Özellikleri
Tipi: Dinamik
Kapsül: 25mm Diyafram
Kutupsal Şekil: SuperKardioid
Frekans Aralığı: 50Hz-18kHz
Hassasiyet: 1.54 mV/Pa
Çıkış Empedans: 325 Ohms
Maksimum SPL: 135 dB
Shockmount: M 780 - Mic Clip
Ağırlık: 387g
Boyut: 184mm uzunluk / 48mm çap
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön