Telefunken Elektroakustik M60 Fet Master Set

53.988,27 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 52.368,62 TL
Kargo: Alıcı Öder
Telefunken M60 FET Master Set
Küçük Diyafram Kondenser Enstrüman Mikrofonu: TK60 Kardioid | TK61 Omni | TK62 Hyper-Kardioid Multi Patern Kapsülleri ve M60 FET Amplifikatörü ile Birlikte Gelir.
 
M60 FET Serisi, TEC Ödüllü ELA M 260 küçük diyafram tüplü mikrofon ile aynı değiştirilebilir TK6x kapsüllerini kullanmak üzere tasarlanmıştır. M60 FET Master Set, TK60 kardioid, TK61 çok yönlü ve TK62 hipercardioid dahil olmak üzere, birbiriyle değiştirilebilir üç kapsülle eşleşen bir M60 amplifikatöre sahiptir.

Sonik Karakteristik
M60 FET’in inanılmaz hızlı geçiş tepkisi, etkileyici hassasiyet ve netliğiyle, nüansları ve incelikleri yakalar. Bu, telli enstrümanların ve vurmalı çalgıların komplike karakterine mükemmel uyum sağlayan, son derece ayrıntılı bir sonik sonuç elde edilmesini sağlar. 

Devre Tasarımı
Eşsiz bir özel devre topolojisi kullanarak, klasik FET mikrofon amplifikatörünün bu yeniden yorumu, olağanüstü bir geçiş yanıtı ve SPL işleme yetenekleri oluşturur. Dikkatlice seçilmiş ve test edilmiş bileşenler, 20 Hz ila 50 kHz arasında +/- 2dB frekans yanıtı ile ultra temiz, gerçek A Sınıfı bir ayrık amplifikatör sunmak için altın kaplama devre kartına elle takılmıştır. Çıkış, özellikle düşük bir self-noise ve % 0.015 veya daha iyi tipik bir THD+N sunan özel bir Amerikan yapımı transformatör ile birleştirilmiş olup kritik kayıt uygulamaları için ideal hale getirilmiştir.

Konstrüksiyon
M60 FET amplifikatör gövdesi, tarihi TELEFUNKEN pırlanta rozeti ile bezenmiş, dayanıklı, hafif dokulu siyah bir toz boyayla üretilmiştir. Mikrofonun XLR konektör kasası, model ve seri numarası ile kazınmış mat siyah nikel kaplama görünümüyle tamamlanmaktadır. TK6x kapsüller, ince bir altın örgü deseni ile parlak bir nikel kaplı muhafazaya sahiptir.

Aksesuarlar
M60 FET Master Set, TK60 kardioid, TK61 çok yönlü ve TK62 hiper kardioid kapsülleri, dik açılı dişi konnektörlü M761 elastik shock-mount, sünger ve SGMC 5R - 5 metrelik XLR kablo ile birlikte FC61 fermuarlı taşıma çantası içinde gelir. 

TK60 Kardioid Kapsül
TELEFUNKEN TK60, ELA M 260 tüplü mikrofon ve M60 FET mikrofonu ile kullanılan küçük bir diyaframlı kardioid kapsüldür. Çapı 15 mm olan 6 mikron gold-sputtered bir membrana sahip olan TK60, küçük bir diyaframlı kapsül için şaşırtıcı derecede dolu bir alt uca sahiptir ve hızlı ve hassas bir geçiş tepkisi sunar. Bu küçük diyaframlı kapsüller, sıkı ± 1dB hassasiyet toleransına göre test edilir. Frekans cevabı 150 Hz'den 7 kHz'ye kadar düzdür, 8 kHz'de pürüzsüz, havadar bir tepe noktası vardır, bu da davul, akustik gitar ve diğer akustik enstrümanlar için ideal hale getirmektedir.

TK61 Çok Yönlü Kapsül
TELEFUNKEN TK61, ELA M 260 tüplü mikrofon ve M60 FET mikrofonu ile kullanılan küçük bir diyaframlı çok yönlü kapsüldür. Çapı 15 mm olan 6 mikron gold-sputtered bir membrana sahip TK61, kayıt ortamınızın ince nüanslarını ve alanını yakalamak için mükemmel, geniş ve açık bir ses sunar. Frekans cevabı 20 Hz ila 5 kHz arasındadır ve 8 kHz'de pürüzsüz, havadar bir tepe noktası vardır. Bu küçük diyaframlı kapsüller, sıkı ± 1dB toleransına göre test edilir. ELA M 260 Tri-Mono sistemindeki dağınık alan küreleriyle kullanıldığında, TK61 çok yönlü kapsül, tüm kayıtlara hayat vermek için odanızın atmosferini ve ambiansını yakalar.

TK62 Hipercardioid Kapsül
TELEFUNKEN TK62, ELA M 260 tüplü mikrofon ve M60 FET mikrofonu ile kullanılan küçük bir diyaframlı hiperkardioid kapsüldür. Çapı 15 mm olan 6 mikron gold-sputtered bir membrana sahip olan TK62, 150 Hz ila 3 kHz arasında tepki veren geniş bir kardioid model sunar, 6 kHz'de pürüzsüz ve 8 kHz'de havadar bir tepe noktası vardır. Bu küçük diyaframlı kapsüller, sıkı ± 1dB hassasiyet toleransına göre test edilir. Bu sıkıştırılmış kutup modeli, için ziller, perküsyon ve canlı performans kaydı için stereo çifti olarak kullanım için mükemmeldir.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön