Teenage Engineering Tx-6

61.582,44 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 59.734,96 TL
Kargo: Alıcı Öder
Teenage Engineering TX-6
Mikser & USB-C Ses Kartı 

 
Ultra Taşınabilir Pro-Mixer ve Ses Arayüzü
TX–6, ultra taşınabilir, pille çalışan mikserimiz ve çokkanallı ses arabirimimizdir. Daha büyük ünitelerle karşılaştırılabilir, ancakdaha da fazla teknoloji tek bir sağlam küçük makinede toplanmıştır. 6 stereo giriş kanalını mixleyin, tempo senkronizasyonunukullanın, dahili sentezleyiciyi ve sequencer'i keşfedin veya içine yerleştirilmiş tunerikullanın. MFi uyumluluğu, iOS cihazlarınıza bağlanmanıza bile izin verir.
 
Teenage Engineering TX-6_1 


 
Türünün en küçüğü.
TX–6, yapılandırılabilir bir düğme düzenine sahip 6 kanallıbir stereo miksere sahiptir. Parmaklarınızın ucunda üç bantlı eq seçinveya tercih ettiğiniz ayarı kontrol etmek için her düğmeyi özelleştirin. Göründüğünden daha fazlasını sunan TX-6, özellikler ve bağlantı seçenekleriyledoludur.
 
Teenage Engineering TX-6_2
 

 
Boyut hikayenin sadece yarısıdır.

Pille Çalışır

Teenage Engineering TX-6_3

Şarj edilebilir pili size yaklaşık 8 saatlik çalışma olanağı sunar. Enerjiverimliliği için ekran kullanılmadığında otomatik olarak uyku moduna geçer veled gücü tamamen ayarlanabilir.


 
Synthesizer ve Sequencer

Teenage Engineering TX-6_4

TX-6 ayrıca 4 osilatör dalga formu ve 4 sentezlenmiş davulsesi ile taşınabilir bir sentezleyici ve sıralayıcı olarak işlev görür. Ritimdekalmak için tempo senkronizasyonunu kullanın.
 

 
8 Yerleşik Efekt
 
Teenage Engineering TX-6_5

Reverb, Chorus ve delay gibi gönderme efektlerini ve freeze, bant, filter ve distortion gibi yaratıcı efektleri keşfedin. Her kanalınüç bantlı bir eq ve ayarlanabilir kompresörü vardır.
 

 
Kalite ve Mühendislik
 
Teenage Engineering TX-6_6

TX-6 sağlam küçük bir makinedir. 2k kalıplama, özel yapımkodlayıcılar ve fader'ler ve özel pcb ile cnc alüminyum ile kaplanmıştır -taşınabilirlik için tasarlanmıştır.
 

 
Kablosuz bağlantı
 
Teenage Engineering TX-6_6 

Ble ile, TX-6'yı diğer ble midi cihazları için kablosuzkontrolör olarak kullanabilir veya diğer kaynaklardan dahili synth vesequencer ile kullanabilir ve senkronize edebilirsiniz.
 

 
Süper İnce Kablolar
 
Teenage Engineering TX-6_7

TX–6 için özel olarak üretilmiş yüksek kaliteli, incekablolar. Dar profil, 6 kanalın tümünü aynı anda kullanmanıza izin verir vekolay bir set up hazırlığı sağlar.
 

 
Özelleştirilebilir Arayüz
 
Teenage Engineering TX-6_7

Stüdyo çalışması için hazır olduğunuzda, TX–6'yı 12 kanallı bir sesarabirimi olarak kullanın ve usb-c üzerinden herhangi bir daw'a bağlanın. MFiayrıca iOS cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 

 
DJ Modu

Teenage Engineering TX-6_7

TX–6'yı yana çevirin ve bir dj mikseri olarak kullanın.Kanal 5 ve 6 arasında geçiş yapmak için kanal 1'i bir fader'e çevirin, böyleceikisi arasında fade veya cut yapabilirsiniz.
 

 
6,35 + 3,5 mm Çıkış
 
Teenage Engineering TX-6_9 

Ses çıkışınızı 3,5 mm mini jak üzerinden bağlayın veyaürünle birlikte verilen ve çıkarılabilir 6,35 mm jaktan 3,5 mm mini jakadaptörüne kullanın.
 

 
Teenage Engineering TX-6 


 
"Multi Track" Zerafeti.
Enstrüman tuner, dahili dijital fx, sentezleyici ve davulmakinesine sahip çok işlevli 24 bit 48kHz ses arabirimi olarak kullanılabilenilk taşınabilir profesyonel mikser. 12 kanallı çok kanallı kayıtlar rahatlııkla kullanın. Dahili synth ve sequencer'i kullanın veya harici midi cihazı ile kontrol edin.MFi ile iOS cihazınıza bile bağlanabilirsiniz.

Teenage Engineering TX-6
 


Özellikler

Teenage Engineering TX-6

Özellik dolu TX-6'yı keşfetmek için sistem ekranlarının tam listesini indirin
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön