Kategoriler
Gitarlar
Vurmalılar

Ezgican Müzik E-Ticaret Satış Kanallarımız


1993 den beri hizmetini itina ve özen ile yapan, günümüze kadar gelen bir firmadır. %100 Tüketici dostu, güven garantili E-Ticaret sitemizin dışında da,  size daha kolay ve ulaşılır olabilmek adına,satış kanallarımız ile hizmetinizdeyiz.

                         

Neden Ezgican Müzik?

 

Kuruluşundan bu yana, müzik sektörüne bilinçli  adımlar atmış, bünyesinde  önemli isimlerde bulunan müzisyenler ile çalışmakta’dır. Müşteri ilişkilerinde memnuniyetsizlik olmaksızın, günümüze kadar kalite arzu etmiş, arama motorlarında, aranan

ürünler sonucunda, en çok ismi çıkan firmalar arasında yer almaktadır.

 

Hizmet Alanlarımız

 

Üretim:

Ezgican Müzik kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmaktadır. 


İthalat ve İhracat:

Dünyaca tanınmış ürünlerin ithalat ve ihracatını yani dış ticaretini yapmakta olup, kaliteli markaları bünyesine eklemeyi başarmıştır.


Toptan ve Parekende Dağıtım:

Ezgican Müzik, geniş bir bayi kitlesine sahiptir. Toptan ve parekende dağıtım şekillerini kendi bünyesinde sunmaktadır.Gelişmiş bayi sistemimizle, bayilerimize en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır. 

   

İnternet Üzerinden Bayilik Sistemi:

Ezgican Müzik, gelişmiş e-ticaret uygulamalarına önem verir. Sadece normal yollardan değil, bayilerine özel internethizmeti de vermektedir.

İnternet Üzerinden Müzik Aletleri Satışı

 

2007 yılında hizmete başlamış olup müşterilerimize internet üzerinden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilme güvencesini sunmaktayız.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.