Pro-mark Rbh580tw Baget Rebound Balance 580" Td Wood

576,29 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 559,00 TL
Kargo: Alıcı Öder

Çap: .580"

Uzunluğu 16"

Uç Materyali: Ağaç

Uç şekli: Damla

 

Promark, Select Balance Systemi  en popüler baget çapları olan 7A, 5A (2), 55A ve 5B . tasarladı. Her modelin hem FORWARD hem de REBOUND balance versiyonu mevcuttur. Ön tarafta daha fazla ağırlığı hissedeceğiniz GÜÇ VE HIZI optimize etmek . FORWARD'ı seçiniz, ağırlığı arka tarafta hissederek İNCELİĞİ VE ÇEVİKLİĞİ yaşamak isterseniz REBOUND'U SE.İZ.

 

Sahip olduğu esneklik, anında karşılık verme özelliği, dayanıklılığı ve verdiği klasik duygu nedeniyle Hickory ağacı en popüler baget malzemesi olmuştur.

 

Modifiye edilmiş bir damla uç iyi bir artikulasyon (uyumlu bateri elemanlarının seçimiyle) ve üstün zil responsu sayesinde (anında karşılık verme özelliği) güzel sıcak bir ses  tonu verir.

Bütün Promark ürünleri . Texas'taki tesislerimizde sektörün en sıkı kalite kontrol standartları altında üretilmektedir.

 

PROMARK BAGETLERİ ÜRETİMİ, KALİTE KONTROL VE SINIFLANDIRILMASI: VIDEO

 


 

 

DÜNYANIN İLK DAVUL ÖĞRETMENLİĞİ KİTABININ YAZARI "MİKE MICHALKOW" D'ADDARIO, EVANS VE PROMARK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR  (*)

 

 2007 den beri  Evans Davul derisi kullanıcısı; "Mike Michalkow"

 Evans Davul Derileri seneler önce benim ilk tercihim olmuştu. Akordu çok kolay yapılıyor, ve rakiplerine kıyasla çok daha uzun süre dayanıyor ve klas görütüsüyle  davullarımın çok şık görünmesini sağlıyor. Promark'ın bagetleri, brushları, hotrodslaı ve malletleri birkaç yıldan beri benim tercihim.  Bu malzemelerle ilgili herşey  mükemmel ve D'Addario gelecekte daha iyi davul çalabilmemiz . çıtayı yükseltmeye, daha iyi ürünler üretmeye devam ediyor.

 

 Mike Michalkow 27 senedir dünyanın her yerinde davul çalıyor ve öğretmeye devam ediyor. Kariyerinin büyük bölümünü bu çalışmaları oluşturuyor.  Davul hakkında  eğitici pek çok DVD'nin sahibi, The Drumming System," "The Moeller Method Secrets," "The Latin Drumming System," ve "The Jazz Drumming System," gibi, ayrıca bir  de ödül kazanmış kitabı var:"The Total Rock Drummer,". bu kitabı 2010 senesinde Modern Drummers Reader'in yaptığı anket çalışmasında birinciliği kazandı.

 

 Mike  seyahatlerini genellikle Prodüktör David Foster ve Kanadalı Sanatçı/Prodüktör Joh Cameron ile birlikte yapıyor.  Mike 2007 senesinden beri Evans'ın ve 2011'den  beri de  ProMark Onur Sanatçısı. Mike aynı zamanda "Nasıl Başarılı Bir Davul Eğitmeni Olunur"  konusu üzerine yazılmış "Drumeo For Teachers," isimli "Dünyanın İlk  Davul  Öğretmenliği Kursu" Kitabının da yazarı. 

  (*) PROMARK BY D'ADDARIO RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINTIDIR (TERCÜMEDİR)

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drum Heads have been my first choice for years now. They are very easy to tune, last longer than the competitors, and the classy look of Evans Drum Heads make my Drums look great! ProMark drum sticks, brushes, hotrods, and mallets have been my choice for the past few years. Everything about these sticks is perfect, and D'Addario continues to raise the bar to make even better products for the future of drumming.

 

Mike Michalkow has been playing drums for 27 years along with performing and teaching around the globe for most of his career. He is the author and producer of several educational DVD's, "The Drumming System," "The Moeller Method Secrets," "The Latin Drumming System," and "The Jazz Drumming System," and has an award winning book, "The Total Rock Drummer," which won Modern Drummer Readers Poll in 2010. Mike mainly travels with Producer David Foster, and Canadian Artist/Producer John Cameron. Mike has been a Proud Evans Artist since 2007, and ProMark Artist since 2011. Mike is also the creator of "Drumeo For Teachers,"  the worlds first and only Educational course on how to become a successful Drum Instructor.

 

 (*) EXCERPT FOM "PROMARK BY D'ADDARIO" OFFICIAL WEBSITE.

 

 

 

 

 

Diameter:  .580" 
Tip Material:  Wood
Tip Shape:  Teardrop

 

Promark designed the Select Balance system utilizing the 5 most popular drumstick diamters, 7A, 5A (2), 55A and 5B. Each model is available in either a FORWARD or REBOUND balannce version. Choose FORWARD to optimize POWER and SPEED with a front-weighted feel or REBOUND which optimizes FINESSE and AGILITY with a rear-weighted feel.

 

  • Hickory is the most popular wood choice for drumsticks due to its resilience, responsiveness, durability, and classic feel
  • Length 16"
  • Diameter .580"
  • A modified tear drop tip provides warm tone with good articulation and great cymbal response.
  • All Promark drumsticks are designed, engineered, and manufactured in the USA at Texas facility to the most stringent quality controls in the industry

 

 

 

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön