Ürün FiltreleFiltrele

Duvar Tipi Disclavier Piyanolar

Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı
Açıklamayı Kapat
Kategori Açıklaması

Duvar Tipi Disclavier Piyanolar

Duvar piyanosu almak isteyenler ancak disklavier teknolojisinden vazgeçemeyenler için duvar tipi disclavier piyanolar da ürünlerimiz arasında yer alıyor. Yamaha tarafından geliştirilen disklavier teknolojisi duvar tipi modellerde de kullanılıyor. Kayıt, sensör ve oynatma için elektromekanik özelliği olan duvar disclavier piyano çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Piyano sensörleri ile performans sırasında çekiç ve pedal hareketleri kayıt edilir.

Duvar Tipi Disclavier Piyano Modelleri

Çekiç, anahtar ve pedal hareketlerini performansta kayıt altına alan duvar tipi disclavier piyano modelleri istediğiniz an kayıtlarınızı dinleme fırsatı veriyor. Yüksek performanslı bir Yamaha ürünü olan bu modeller Türkiye Distribütörü garantisiyle sizlere sunuluyor ve Ezgican Müzik güvencesiyle elinizde oluyor.

Duvar Tipi Disclavier Piyano Fiyatları

Duvar tipi disclavier piyano fiyatları ürünün teknik özelliklerine, tasarımına ve boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Ezgican Müzik tüm kategorilerde olduğu gibi disclavier piyano modelleri satın almak isteyen müşterileri için çok özel indirimler uyguluyor.   Siyah ve parlak siyah seçenekleriyle istediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?