Ürün FiltreleFiltrele

Dijital Taşınabilir Piyanolar

Toplam 13 Ürün
Açıklamayı Kapat
Kategori Açıklaması

Dijital Taşınabilir Piyanolar

Dijital piyano çeşitleri son yıllarda yeni nesil ve düşük bütçeli piyano arayanlar  tarafından yoğun ilgi görüyor. Dijital taşınabilir piyanolar   istediğiniz yere giderken yanınızda götürme özgürlüğü de tanıyor.  Bu modellerde sesi istediğiniz gibi ayarlayabilir ve çaldığınız parçaları kolayca kayıt altına alabilirsiniz.   Aynı zamanda tüm tuşlu müzik aletlerinin sesini de dijital piyano ile çıkarabilirsiniz.

Dijital Taşınabilir Piyano Modelleri

Ezgican Müzik’te Artesia, Casio,  Yamaha gibi büyük markaların dijital taşınabilir piyano modelleri satışa sunuluyor. Acemi ve profesyonel kullanımlar için tasarlanan çok sayıda model koleksiyonumuzda sizleri bekliyor. Üstelik bu ürünler çok hafif olduğu için evin her yerine taşıyabilirsiniz. Kulaklık çıkışları sayesinde günün her saati dijital piyano modelleri kullanılabilir.

Dijital Taşınabilir Piyano Fiyatları

Dijital taşınabilir piyano fiyatları diğer piyano modelleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygun oluyor.  Ürünün teknolojik özellikleri, markası ve modeline göre fiyatları değişiyor.  En bilinen markalara yoğun ilgi gören dijital taşınabilir piyanolar çok özel indirimlerle ve Türkiye Distribütörü garantisiyle sizleri bekliyor.

 


Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?