Kategoriler
Gitarlar
Vurmalılar
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

Akustik Silent Piyanolar

Akustik silent piyano evinizde günün her anı kimseyi  rahatsız etmeden kullanabileceğiniz piyano çeşitleri arasında bulunuyor.   Silent teknolojisi özellikle apartman dairelerinde piyanolara sesi kısma ve ayarlayabilmek özgürlüğü kazandırıyor.   Silent piyano çeşitlerinin en önemli özelliği dijital ve akustik piyano performanslarını ve tüm artık yönlerini tek bir piyano üzerinde toplamış olmasıdır.

Akustik Silent Piyano Modelleri

Akustik silent piyano modelleri arasında duvar piyanosu çeşitlerini de bulabilirsiniz. Akustik silent piyano çeşitleri arasında siyah, beyaz,  mat ceviz gibi birçok renk seçeneği de sizleri bekliyor.  Yamaha tarafından geliştirilen elegant konsol tasarımına sahip,  yüksek kontrol özelliği olan kulaklıkla dahi en yüksek performansı alacağınız silent piyanolar bu kategoride sizleri bekliyor.

Akustik Silent Piyano Fiyatları

Akustik silent piyano fiyatları konusunda bu kategoride inceleme yapabilirsiniz.  Piyano ölçüleri, marka ve modeline göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor.  Akustik ve dijital piyanoların tüm özelliklerine sahip olan silent piano Ezgican Müzik’te Türkiye Distribütörü güvencesiyle sizleri bekliyor.  Günün her saati hiç kimseyi rahatsız etmeden çalabileceğiniz piyano çeşitleri silent piyanolar içinde sizleri bekliyor.

 

 

 

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.