Kategoriler
Gitarlar
Vurmalılar
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

Akustik Kuyruklu Piyanolar

En eski piyano tiplerinden olan kuyruklu piyanolar tellerin yatay uzandığı  geniş ölçülere sahip piyano çeşitleridir. Yüksek performans ve klasik piyano havasını bir arada isteyenler tercihini akustik kuyruklu piyano çeşitlerinden yana kullanıyor. Akustik kuyruklu piyanolar  konser piyanosu olarak daha fazla tercih ediliyor. Yamaha, Schumann, Bösendorfer gibi birçok markaya ait kuyruklu piyanoyu sizlere sunuyoruz.

Akustik Kuyruklu Piyano Çeşitleri

Akustik kuyruklu piyano çeşitleri marka ve modele göre değişiklik gösteriyor. Yamaha tarafından geliştirilen akustik kuyruklu piyano modelleri klasik konser piyanosu mirası üzerine tasarlanarak günümüze uyarlanıyor.  Geleneği koruyan ve gelişmelere de kayıtsız kalmayan sanatçılar akustik kuyruklu piyanoyu kullanıyor.   Çeyrek kuyruklu piyano ve dijital kuyruklu piyano gibi ürün çeşitlerimiz de bu bölümde satışa sunuluyor.

Akustik Kuyruklu Piyano Fiyatları

Akustik kuyruklu piyano fiyatları ürünün markasına ve modeline göre değişiyor.  Klasik akustik kuyruklu piyanolar daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurken dijital kuyruklu piyanolar çok daha uygun fiyatlarla satılıyor.   Kuyruklu piyano fiyatları için bütçenize göre bir seçim Ezgican Müzik’te yapabilirsiniz.

 


İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.