Ürün FiltreleFiltrele

Akustik Duvar Piyanoları

Toplam 4 Ürün
Açıklamayı Kapat
Kategori Açıklaması

Akustik Duvar Piyanoları

Konser etkinliklerinde kullanabileceğiniz ya da evinizde yüksek akustik performansı alabileceğiniz piyanolar arıyorsanız akustik duvar piyanoları tam da aradığınız ürünler oluyor.  Akustik duvar piyanosu üretiminde en bilinen ülke Almanya olduğu için Ezgican Müzik koleksiyonunda da  Yamaha gibi bilinen markaların yanında  Pearl River,   Hofhaimer gibi zarif alman stiliyle tasarlanan modelleri de bulabilirsiniz.

Akustik Duvar Piyano Çeşitleri

Akustik duvar piyano çeşitleri farklı marka, renk ve model seçeneğiyle satışa sunuluyor.  Yükseklikleri farklılık gösteren akustik duvar piyanosu modelleri  arasından performans beklentinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Genel olarak arka bölümü yüksek olan piyanolarda akustik performans daha yüksek oluyor.  Duvar piyanolarında sesi yarı yarıya azaltabileceğiniz pedallarla evinizde de kimseyi rahatsız etmeden çalışabilirsiniz.

Akustik Duvar Piyano Fiyatları

Akustik duvar piyano fiyatları ürünün markasına ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Bu bölümde sizler için hem kişisel kullanımlarda hem de endüstriyel kullanımlarda yüksek performans sağlayacak akustik duvar piyanoları sunuyoruz.  Türkiye yetkili satıcısı güvencesiyle aradığınız tüm popüler markalara ait akustik duvar tipi piyano modellerini satın alabilirsiniz.

 

Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?