Kategoriler
Gitarlar
Vurmalılar
  Filtrele
Toplam 1 Ürün
   Hızlı Gözat
   Sepete Ekle
Artesia AG-30 Mikro Kuyruklu Beyaz Dijital Piyano

Akustik Disclavier Kuyruklu Piyanolar

Disklavier piyano  dünyaca ünlü müzik markası Yamaha tarafından geliştirilen yüksek teknolojili bir piyana türüdür.  Akustik disclavier kuyruklu piyano kayıt için sensör ve oynatma için elektromekanik özellikler barındırır. Piyanodaki sensörler sayesinde performans anında anahtar, çekiç ve pedal hareketleri kayıt altına alınır.  Daha sonra istediğiniz zaman kayıtlarınızı dinleme şansınız olur.

Akustik Disclavier Kuyruklu Piyano Modelleri

Akustik disclavier kuyruklu piyano modelleri Yamaha tarafından geliştirilmiş ürünler olduğu için yüksek performansa sahiptir.  Ezgican Müzik koleksiyonu arasında Yamaha DC1X EN enspire disclavier grand piyano ve Yamaha DC2X EN disclavier grand piyano  modellerini bulabilirsiniz. Üstelik disclavier piyano çeşitleri parlak siyah rengi ve tüm kalitesiyle ileri teknoloji ürünü modern bir piyano çeşididir.

Akustik Disclavier Kuyruklu Piyano Fiyatları

Klasik müzik, orkestra ve solo piyano resitallerinde en çok tercih dilen kuyruklu piyanolar özellikle kayıt özelliği arayanlar için disclavier akustik piyano modelleriyle satışa sunuluyor. Akustik disclavier kuyruklu piyano fiyatları konusunda  bilgi almak için bu bölümdeki fırsatları inceleyebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 


İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.