Nux Tape Echo Delay Pedalı

  • Ürün Kodu: cngz-NDD-7
  • Marka: Nux
  • Kategori: cngz-geçici
  • Stok: 4
  • En geç 24 Temmuz Çarşamba günü kargoda!
7.297,19 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 7.078,27 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux Tape Echo Delay Pedalı


001NUX TAPE ECHO, 1974'ten Japon yapımı Space Echo'ya bir övgüdür. Analog bant eko cihazları, gelen sesi bir manyetik bant döngüsüne kaydeder, ardından yeni gelen sesle tekrar silinmeden önce sürekli döngüyü oynatma kafası üzerinde yeniden oynatır. Space Echo birimleri, bant makaralarına sarmak için tasarlanmış standart 1/4" bandı kullandı, ancak bu cihaz herhangi bir makara kullanmadı; bant, bir ırgat sürücüsü aracılığıyla taşınır. Bant döngüsü, gevşek, sürekli bir şekilde bulunur. bandı koruyan ve karışmasını önleyen plastik bir panelin altındaki bant bölmesinde (bant tankı olarak da bilinir) hareketli karışıklık.Tasarım daha düşük seviyede gürültü, vay ve çarpıntı ile sonuçlandı ve bant aşınmasını azalttı. NUX TAPE ECHO, BASS, TREBLE, REPEAT RATE (TIME), INTENSITY (REPEAT), ECHO VOLUME (LEVEL), REVERB VOLUME (REVERB) ve WOW, FLUTTER, SATURATION gibi fiziksel özellikleri içeren bu özellikleri yakalamak için Core-Image teknolojisini kullanır. Çift ayak pedalı stomp kutusu muhafazası kullanarak kendi kendini yenileme, kendi kendine salınım bile!
Repro-Teyp Kafaları KombinasyonuNUX Tape Echo, orijinal donanımın kontrollerini elinde tutar ve modern iş akışları için bazılarını ekler. Çeşitli kafa kombinasyonları için SELECT düğmesini, zamanlama kontrolü için TIME ve tekrarlar ve kendi kendine salınım için REPEAT düğmesini kullanın. Yeni özellikler arasında BPM(Alt bölüm)/MS geçişi ve TAP TEMPO bulunur.

Spring Reverb, psychedelic Slapback ve Ambience

Space Echo'nun önemli özelliği yay yankısıdır. Core-Image teknolojisi, doğal yay yankı sesini yakalar, sıcak ve organik gecikmeyi birleştirir, TAPE ECHO size gür yankılar verir.

ON ayak düğmesini basılı tutun, sonsuz geri bildirim almak için kendi kendine salınımı devreye sokabilirsiniz.

SOS moduna (looper) girmek için ON ve TAP ayak pedallarına aynı anda basın. Bu arada ON ayak pedalı, parça looper işlevi olarak REC/PLAY/DUB yapabilir. Ekran size mevcut durumu gösterecektir. Döngü çalma sırasında, SOS modundan çıkmak için ON ve TAP ayak pedalına basabilirsiniz, döngü çalmaya devam edecektir. Parametreleri değiştirebilir ve SOS moduna tekrar girebilirsiniz.Editör Yazılımı

MIDI ayarlarını düzenleyici aracılığıyla atayabilirsiniz. TAPE ECHO, MIDI IN / OUT işlevselliği için 3,5 mm TRS/MIDI adaptörleri içerir. Retro eko sesi arayan modern gitaristler için çok yönlü ve kompakt bir araçtır.


1. Gecikme ve Yankıyı yönlendirmek için alternatif yollar ekleme.

Bellenim güncellemesinden sonra, gecikmeyi ve yankıyı farklı konfigürasyonlarda yönlendirmek için yeni düzenleyici yazılımını kullanabilirsiniz, örneğin paralel (her ikisi de birbirinden bağımsız hareket eder), yankıyı gecikmeye ve gecikmeyi yankıya.

2. MIDI saatine gecikme süresini senkronize etmek için destek ekleme.

Tap Tempo'ya ek olarak, NUX Tape Echo artık MIDI saat senkronizasyonu gecikme süresine sahiptir.Teknik Özellikler

Tap Tempo ile 1600 ms'ye kadar stereo gecikme süresi
7 Repro-Tape Heads kombinasyonları ve yalnızca Reverb
Core-Image teknolojisi, paralel yaylı yankı sesiyle doğal Tape Echo'yu geri getiriyor
Kendi kendine geri bildirim için ayak pedalını AÇIK tutmak
Tap Tempo ayak anahtarı ile alt bölüm zaman imzası
OLED durum göstergeli 40 saniyelik stereo cümle döngüsü
Opsiyonel gecikme süresi göstergesi (MS / BPM)
MIDI Giriş/Çıkış
Kendi kendine geri bildirim için ayak pedalını AÇIK tutmak

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön