Nux Ndr-5 Atlantic Delay Ve Reverb Pedalı

5.622,09 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 5.453,43 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux NDR-5 Atlantic Delay ve Reverb Pedalı

Nux Atlantic, tarihe adını yazdırmış 60'lar Tape-Echo, 70'ler BBD Analog Delay, 80'ler Digital Delay, Spring Reverb, Plate Reverb ve Hall Reverb gibi Delay ve Reverb türlerinin tamamını içinde barındırır. Core Image Technology algoritması ile size sadece bu klasik efektleri değil, aynı zamanda aklınızdaki müzikal fikirleri yaratmanız için Shimmer ve Freeze efektlerini de sunıyor!

Nux Atlantic Delay Efektleri

70'ler (40ms - 400ms): Retro Delay, modern teknolojiyle buluştu! gerçekçi BBD efektli, tekrarları kaybetmeden 70'lerin retro hissini yakalayın!60'lar (55ms - 550ms): Analog yapının güzellikleriyle dolu sıcak ve tozlu bir tape delay efekti1! Her sesi vintage seslere dönüştüren doygun renkler!80'ler (80ms - 800ms): Dijital Çağın Altın Dönemi! Kristal netliğinde tekrarlar, dijital olarak kopyalanan sinyalinizi hiçbir renk olmadan taşıyabilirsiniz.

Nux Atlantic Reverb Efektleri

Spring Reverb: Derinlerdeki yankı hissini ve yansımaları yakalayan polifonik bir atmosfer filtresi oluşturur. Seviye düğmesi ile alan boyutunu ayarlayabilir ve gerileme düğmesi ile reverb mesafesini ayarlayabilirsiniz.Plate Reverb & Shimmer: Düz duvarlı bir odada düz ve temiz yansımalar. Level düğmesiyle oda boyutunu kontrol edebilir ve ardından Decay düğmesiyle gecikmenin sıçrama noktasını ayarlayabilirsiniz. Reverb düğmesini baslılı tutarsanız, düz yansımalar ısıtılır ve odanın içine dönerek Parıltı efekti oluşturur.Hall Reverb: İyi Tasarlanmış bir salonun içindesiniz! Salon boyutu ister büyük ister küçük olsun, yansımalar duvar tarafından yayılacaktır. Level düğmesi ile küçük bir garajdan devasa bir yapıya kadar iç salonun boyutunu ayarlayabilir, Decay düğmesi ile duvarlardaki nesnelerin sayısını arttırabilir veya azaltabilir, daha az bozulma, daha fazla nesne ve daha hızlı yansıma solması sağlayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

EFEKTLER

3 Delay, 3 Reverb

GİRİŞLER

TRS Girişi - Insert veya "Y" Kablosu

GİRİŞ SEVİYESİ

-10dB / +4dB

ÇIKIŞLAR

Paralel veya Seri Çıkış, Stereo

USB

Güncellemeler İçin

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön