Nux Nbp-5 Melvin Lee Davis Signature Bass Preamp + Dı Box

6.256,29 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 6.068,60 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux NBP-5 Melvin Lee Davis Signature Bass Preamp + DI Box

Bassist tarafından Bas Gitaristler İçin Tasarlandı

Nux NBP-5, Amerikalı basçı Melvin Lee Davis ile birlikte tasarlandı. Melvin Lee Davis, Amerikalı basçı, vokalist, klavyeci, yapımcı, TV bestecisi ve Orange Country, Calofirnia merkezli mühendis. "Chaka Kahan & The Pointer Sisters, Lee Ritenour, Bryan Ferry, Patti Austin ve Gladys Knight & The Pipis" gibi Grammy ödüllü sanatçıların müzik direktörüdür.NBP-5 Preamp + DI, Melvin Lee Davis'in müzik deneyimine dayanan tonlarca fonksiyona sahiptir. Mid-Frekans seçimli 3-Band EQ, blend kontrollü drive, Decay ve Treshhold kontrolleriyle dahili gürültü azaltma gibi en iyi ses şekillendirme kontrollerini sunar.

Yakından Bakalım

MLD imzalı Bass Preamp + DI, bass ve Treble kontrollerine ek olarak tamamen sürdürülebilir Mid Frekanslara sahiptir. Melvin L. Davis, 4,5,6 ve 7 telli baslarda yetkin olması nedeniyle MLD Bass Preamp geniş bir frekans kontrolü aralığına sahiptir.

Volume Knob:

Pedalın genel çıkış sesini ayarlar. Temiz tonda çıkışını ince ayarını yapmak için idealdir, ayrıca DI çıkış sesini de kontrol eder.

Blend Knob:

Clean Sinyal ve Overdrive sniyali arasında uyum sağlar. Blend oranının hassas kontrolüne izin verir.

Drive Knob:

Gain seviyesini ve overdrive üzerindeki doygunluk seviuesini ayarlar.

3-Band EQ - Mid Frekans Seçici

Bass: +/- 12dB @40Hz | Mid: +/- 17dB @160Hz to 1000Hz | Treble: +/- 12dB @8000Hz

DI Çıkışı, Auxiliary Giriş ve Kulaklık Çıkışı

Pedalın sol tarafından, bir mikser ve/veya ses kartı bağlantısı için XLR çıkışına erişebilirsiniz. Ek olarak IR kabin Simülasyonu etkinleştirebilirsiniz. B müzik kaynağını bağlamak için 3.5mm Aux girişi ve sessiz mod (pratik) için kulaklık çıkışı vardır. Kulaklık çıkışı DI ile gilidir. DI IR simülasyonunu etkinleştirdiğinizde kulaklık çıkışı simüle edilecektir.

Giriş / Çıkış ve USB Bağlantıları

Bas Amfi bağlantısı ve dry sinyal almak için ana "OUT" ve "THROUGHT" çıkışını kullanabilirsiniz. "OUT IR" kabin simülasyonunu etkinleştirdiğinizde, pedalı herhangi bir FRFR hoparlöre, doğrudan bir miksere veya ses arabirimine bağlayabilirsiniz. "THROUGH" çıkışı, "OUT IR" etkinleşirse veya devre dışı bırakılırsa bypas edilmiş olarak kalır.

Bass Amfi Modelleri

MLD Bass Preamp + DI pedalı 3 amfi modeli (Firmware V3) ile birlikte gelir, amfileri ve noise reduction'ı yazılım üzerinden kolayca seçip kontrol edebilirsiniz. Daha fazla amfi modeli de yolda.

Kabin Modelleri (IR)

NBP-5 üzerinde 16 IR alanı vardır (8 Preset + 8 Kullanıcı). Nux tarafından oluşturulan hoparlör kabini IR dosyaları pedal ile birlikte gelir. Ayrıca IR seviyesini ayarlamak için bağımsız bir ses kontrolü vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÖRNEKLEME HIZI

48kHz

A/D DÖNÜŞTÜRÜCÜ

32-bit

SİNYAL İŞLEME

32-bit

FREKANS TEPKİSİ

20Hz~20kHz - ±1dB

NOISE SEVİYESİ

-93dBu (A Sınıfı)

BOYUTLAR

105(U)X115(G)X58(Y)mm - 440gr

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön