Nux Mg-400 Gitar Efekt Prosesörü

8.799,59 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 8.535,60 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux MG-400 Gitar Efekt Prosesörü

004

Fiyatı Ucuz - İşçiliği Pahalı!

NUX MG-400, küçük kardeşi MG-300'e benzer, değerli bir modelleyicidir. MG-400, yüksek tanımlı White-Box Amp Modelleme algoritması (TS/AC-HD) ve Core-Image post-efektleri için 2 güçlü DSP çipi barındırır. MG-300'ün piyasaya sürülmesinden bu yana, insanlar ses ve çalınabilirlik, kullanım kolaylığı ton ayarlaması ve sezgisel arayüzden fazlaca memnun kaldı. Ve şimdi, MG-400, MG-300'ün temel özelliklerinin üstüne ek olarak, daha fazla parametre ile aranızda.[TSAC-HD] - WHITE-BOX AMP MODELLEMEKolay Ton Ayarı için MG-300 ile aynı Amp Modelleme Algoritması:

White-Box Amp Modelleme ve Efx Öncesi algoritması, gerçekçi çalınabilirlik ve analog ses tepkisi sunar.

"Kaostan ilham çıkar" kavramı, analog devre için mükemmel bir şekilde geçerlidir. Düğmeyi değiştirdiğinizde, diğer parametrelerin yanı sıra kendisini de etkiler. Doğrusal bir dijital sistem için parametre bağımsızdır. White-Box algoritması, adım adım gerçek zamanlı geri bildirim sunar. NUX TS/AC-HD, çoğu gitaristin gerçek bir lambalı amfide özlediği çalınabilirliğin aynısını sunar.

IMPOLSE RESPONSE512 Sample IR ve preset yuvası

MG-400, 512 sample IR  çözünürlüğü sunar. NUX QuickTone düzenleme yazılımımızı (48 kHz'e kadar örnekleme hızını destekler) kullanarak 3. taraf IR dosyalarını yükleyebilirsiniz. Dahil edilen 25 gitar kabini IR'si, yeni başlayanların çoklu efekt deneyimine  hızlı ve kolay bir yol sağlamak için 4 klasik mikrofonu 3 mikrofon konumuyla birleştirir. Ayrıca, MG-400'de bas gitar çalma veya akustik gitar IR'leri ile akustik gitar sesini simüle etmek için elektro gitar kullanma yeteneği veren 8 bas kabini IR'si ve 3 akustik gitar IR'si dahildir.


10 BAĞIMSIZ ESNEK BLOKMG-400 ve/veya QuickTone düzenleme yazılımında sinyal bloklarını serbestçe hareket ettirebilirsiniz. Sesi yükseltmek için PATCH LEVEL bloğunu AMP'nin önüne ayarlayın. Groove riffler oluşturmak için DELAY bloğunu gain aşamasının önüne koyun. Esnek blok yönlendirme ile çok sayıda ton yaratın.2.8” COLOR LCDRenkli bir LCD'ye sahip sezgisel arayüzü, okuma kılavuzlarından kurtulmanızı sağlar.SCENE İŞLEVSELLİĞİ

CTRL ayak pedallarından herhangi biriyle blokları devreye almak/devre dışı bırakmak için scene kullanın.

SCENE İşlevselliğini arttırmak için CTRL1 veya CTRL2 atayabilirsiniz. Her ön ayar, bir ön ayar içindeki anlık görüntüler olan 3 sahneye sahiptir. Bu, canlı konserler için güçlü bir işlevdir. Her scene, sinyal bloklarını devreye alabilir/devre dışı bırakabilir ve SCN CTRL ile devre dışı bıraktığınızda Delay/ Reverb ayarlarını korur.Jam ( Drum & Looper )

MG-400, Ritim ile NUX Phrase Loop Senkronizasyonunu destekler. Ritmi çalabilir ve ardından döngünüzü kaydedebilirsiniz. 

* STEREO / MONO döngüsünden birini seçin. (Stereo 30 saniye, mono 60 saniyedir.)

İki Kayıt Modu

*NR = Normal Kayıt, normal döngü işlevi olarak çalışır, CTRL1(LOOP) ayak pedalına bastığınızda, parça döngüsünü kaydetmeye başlar.

*AR = Otomatik Kayıt, siz CTRL1(LOOP) ayak pedalına basarken beklemede kalacak, tellere bastığınızda, döngünüzü kaydetmeye başlayacaktır.
Quick Tone Editör Yazılımı

QuickTone™ düzenleyiciyi MG-400 ürün sayfasından indirebilirsiniz. Parametreleri değiştirmek, blok sırasını sürüklemek, SCN'yi kurmak, yamaları kaydetmek, yamaları yüklemek, yamaları dışa aktarmak, IR'leri yüklemek, USB yönlendirmesini ayarlamak ve CTRL AYARI için sezgisel bir arayüz sağlanmıştır; hepsi sadece QuickTone™ 'da!

USB Ses Arayüzü

Ev stüdyosu ve sessiz çalışma için, MG-400'ün USB ses özellikleri onu gitar ses arabirimlerinin İsviçre Çakısı yapar. USB aracılığıyla PC'nize bağlayın ve MG-400 ile parçaları kaydedebilir, yeniden seslendirebilir ve hatta canlı yayın yapabilirsiniz.Normal modda, canlı akış yaparken oynatmaları PC'den oynatmak için Geri Dönmeyi seçebilirsiniz.

Re-amp: MG-400, Dry Out ve Re-amp kayıt uygulamaları sunar.Teknik Özellikler

Sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip 2,8” 320*240 renkli LCD.
NG, CMP, EFX, AMP, IR, EQ, MOD, DLY, RVB, P.L | 10 bağımsız hareketli sinyal bloğu.
White-Box Amp Modelleme ve Ön Efx algoritması, gerçekçi oynanabilirlik ve analog-kaos yanıtı sunar.
Her yama ile 512 örnek IR çözünürlüğü ve KULLANICI yuvası. (ek 12 IR TOPLAMA yuvası)
Elektro gitar amfi modelleri, bas amfi modelleri ve ilgili akustik amfi modelleri ile akustik simülasyon IR'leri.
SİSTEM MENÜSÜ altındaki giriş trimi.
Hızlı ton ayarı için global 3 bant EQ'lu 5 çıkış modu. (STUDIO DIRECT'in yanı sıra, diğerleri varsayılan olarak IR sinyalini devre dışı bırakacaktır.)
PARA. TAKİP işlevi, efekt ince ayar alışkanlıklarınızı takip edebilir.
USB kayıt arayüzü, aygıt yazılımı güncellemesi, QuickTone™ düzenleme yazılımı.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön