Nux Masamune Booster & Kompressor Pedalı

4.116,99 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 3.993,48 TL
Kargo: Alıcı Öder

NUX Masamune Booster & Kompressor Pedalı

Booster ve Compressor Pedalları, performans gitaristlerinin gizli silahıdır. Masamune ile her iki pedal da seçilebilir sinyal yönlendirmesiyle artık tek gövdede buluştu!

Sinyalinizi amfinize ve/veya herhangi bir efekt ünitesine göndermeden önce sesinizi güçlendirir ve en "Dry" sinyali oluştururz. Booster sinyalinize farklı bir renk katar ve gerekirse, boost & drive seviyelerini ayarladıktan sonra, Hi-Cut Toggle Switch ile giriş sinyalinizdeki yüksek frekansları kesebilirsiniz.

Masamune'nin Kompressörü, sinyalinizi yönetmek ve geliştirmek konusunda beklediğinizden daha iyi bir iş çıkarır. Komp Level düğmesi, kompressör için son çıkış seviyesini ayarlayarak IN ve OUT sinyalleriniz mükemmel şekilde dengeler. Sustain düğmesi, sıkıştırma oranını ayarlar ve sustain'i arttırır. Daha yüksek Sustain seviyeleri, tellere vurduğunuzda sinyaliniz daha azla sıkıştırır ve daha uzun daha zengin sustain yaratır. Blend düğmesi, kompresör şeffaflığını %50'den %100'e ayarlar, böylece tam olarak istediğiniz kompres edilmiş Dry sinyalinizin karışım miktarını ayarlayabilirsiniz.Clip Toggle, giriş sinyalinizin kırpma aralığını seçmenize olanak sağlar. Toggle-Up pozisyonu hacimli ses için sinyali sıkıştıracak, Toggle-Down ise kırpma aralığınızda daha fazla alan açacaktır.

Dahili Yönlendirme

NUX Masamune Booster & Kompressor'da 3 farklı dahili yönlendirme fonksiyonu bulunmaktadır.Paralel bağlantıda iki efekti de kullanın veya Bir Seferde yalnızda 1 efekt için MUTEX'i açın
Sinyal zincirinizde ilk olarak hangi efektin gelmesini istiyorsanız onu seçin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KASA

Güçlendirilmiş Alüminyum

BUTONLAR

Boost / Komp / Blend / Drive / Sustain

GÜÇ KAYNAĞI

9V DC - Negatif Uç

BOYUTLAR

105(U)×115(G)×57(Y)mm

AĞURLIK

420g

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön