Nux Horseman (nod-1) Overdrive Pedalı

2.314,79 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.245,35 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux Horseman (NOD-1) Overdrive Pedalı

Tek taşla iki kuş!

90'ların efsane gitar pedalı Centaur'un temelleri üzerine inşa edilen Horseman, Gold ve Silver olarak iki ayrı moda sahiptir. 18v girişi sayesinde mükemmel bir headroom'a sahiptir.

Benzersiz Nux Tasarımı

Centaur'un sesi, voltaj dönüştürücü devresinden gelmektedir. Horseman'in karakteristik tasarımı Centaur'a benzer 18V'u OP-AMP'e yönlendiren yerleşik bir OP-AMP voltaj dönüştürücü ile hazırlanmıştır. Daha yüksek voltaj, daha fazla harmonik sesleri, yeniden üretir.

Clean Boost:

Nux Horseman'i kullanmanın "Klasik" yolu!. Amfinizin Drive kanalıyla birlikte kullanıldığında çok kullanışlıdır. Gain - Outpu ayaarına bağlı olarak Horseman'in desteğini kullanabilirsiniz. Düşük Gain, Yüksek Output ayarıyla sesinize hacim ve minimum renk katar.

Natural Distortion:

Ek olarak pedalın ürettiği distortion efektinin miktarını ayarlayabilirsiniz. İki adet Schotty diod kullanılan bu pedal ses dalgalarını Germanium diodlar gibi başarılı bir şekilde drive'a sokar. Schotty diotlar, artık üretilmeyen Germanium diodların yerini almıştır. Gain potansı, çift taraflı çalışan özel bir devreye sahiptir. Drive'ı kontrol ederken aynı anda bas ve orta frekansları da kontrol etmektedir. Tiz ve ses seviyesi ise ayrı düğmeler yardımı ile kontrol edilebilmektedir.

True/Buffer Bypass:

Nux Horseman, isteğe bağlı Bypass moduna sahiptir. Efekt zincirinizde pedal kapalı olduğunda sinyalinize dokunmamak için pedalı Ture Bypass modunda kullanabilirsiniz. Foot Switch'e basılı tutun ve pedalı çalıştırın; LED göstergesi hangi bypass modunun etkinleştirildiğini gösterecektir; Kırmızı - True Bypass / Yeşil - Tampon Bypass

TEKNİK ÖZELLİKLER

KASA

Güçlendirilmiş Alüminyum

BUTONLAR

Treble / Output / Gain / Foot-Switch

GÜÇ KAYNAĞI

9V DC, Negatif Uç

BOYUTLAR

94(U)×51(G)×53(Y)mm

AĞURLIK

174g

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön