Nux Boost Core Deluxe Booster Pedalı

2.318,79 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 2.249,23 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux Boost Core Deluxe Booster Pedalı

Boost Core Deluxe

Nux Boost Core Deluxe sinyal zincirinize ekleyerek gitar tonunuzu iyileştirebileceğiniz firmanın en son tasarımlarından biridir.

İster Overdrive İster Distortion Pedalı olarak kullanabileceğiniz Boost Core Deluxe en sevdiğin pedallardan biri olacak!

Amfi drive katını pedal üzerinde "Gain" potansı ile boostlayabilir ve ayrıca tiz ve bas frekanslarınızı dahili 2 band EQ'su ile istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Boost Core Deluxe, EQ'ya sahip bir booster pedalı olarak bile başlı başlına işlevsel bir pedaldır. Analog devresiyle ve ton iyileştirme seçenekleriyle fiyatının kat be kat fazlasını gitaristlere sunuyor. En sevdiğiniz drive pedalı önüne koyarak da kullanabilirsiniz. Alacağınız sonuçlara inanamayacaksınız!

Boost Core Deluxe

Boost Core Deluxe boost edilmiş tüm gitar tonlarını sağlıyor!

Boost Core Deluxe 3 adet Boost modu ile gelmektedir. Clean, Drive ve Spark!

Clean moddayken inanılmaz saydam, +20dB clean boost sağlarken, pedal setupınızda sinyal kayıplarını da engeller. Drive ve Spark modunda ise +20dB gain boost sağlarken aynı zamanda da yeteri kadar gain'e sahip olduğundan drive pedalı olarak da kullanılabilir.

Tiz ve Bas kontrolleri ile frekans aralığına istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz.

Boost Core Deluxe ile;

Orjinal gitar sinyalinizi bozmadan "Clean" modda çok hafif kompreslenmiş siyanl veya "Dirt" modda ekstra sıcak lambalı amfi distortion'ı elde edebilirsiniz. Eğer daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız "Spark" modunda gitar sinyalinizin gücünü de arttırabilirsiniz!

Boost Core Deluxe

Saydam, renksiz düşük gainde veya tamamen renklendirlmiş yüksek boost seviyelerinde gitar tonları için bulabileceğiniz rakipsiz bir pedaldır! Armonikler (Doğuşkan) ise sustain özellikleri iyileştirilmiş gitar tonunuza ek olarak öne çıkacaktır! Nux Boost Core Deluxe'ın sinyal zincirinde ilk pozisyonda kullanılması tavsiye edilmektedir!

Teknik Özellikler

%100 Analog Devre
3 Adet Boost Modu (Clean - Dirt - Sparkle)
True Bypass

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön