Nux B-2+ Telsiz Gitar Sistemi

3.602,39 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 3.494,32 TL
Kargo: Alıcı Öder

Nux B-2+ Telsiz Gitar Sistemi

2.4GHz Telsiz Gitar Sistemi - Maksimum Güç

Nux B-2 PLUS, gitaristlere kablosuz kullanım için kolay bir çözüm sunan, cebinize sığacak boyutta 2.4GHz kablosuz sistemidir.En yeni NUX kablosuz iletim algoritmasını kullanan B-2 PLUS, gürültülü bir RF ortamında bile daha iyi bir bağlantı sağlar. Yeni eklenen otomatik kapanma işleviyle, sistemi açık unutmak ve pillerin bitmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.

HD Ses! Ultra Düşük Gecikme!

32bit/44.1KHz yüksek ses kalitesi ve 5ms'den daha az gecikme ile 18.2 metre (60feet) uzaklığında çalışma aralığına sahiptir. Aynı fiyatta daha iyisini bulma ihtimaliniz oldukça düşük.

Stabil Bağlantı

2.4GHz frekans bandını kullanan telsiz sistemler günümüzde her yerde istenmeyen parazitleri önleyecek bir yol bulmak için oldukça önemlidir. İletim gücünü arttırmak yerine, B-2 PLUS'un en uygun bant aralığını bulabilmei için bant genişliği 2Mb'ye daraltılmıştır.

Tak ve Çalıştır! 4 Kanal Opsiyonu!

Vericiyi gitarınıza, alıcıyı amfinize veya efekt pedalınıza takın, alıcıyı ve vericiyi açın; Artık Hazırsınız! Tek alanda, aynı anda 4 adet NUX B-2 PLUS kullanabilirsiniz.

Gitar Dostu Akıllı Tasarım

NUX B-2 PLUS, en popüler gitar tasarımlarına uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Verici adaptörünü iki şekilde yapılandırabilirsiniz: ST Stili gibi üste monte girişlere uyacak şekilde, aşağı bakacak şekilde veya klasik LP stili gibi gömme olmayan girişlerde gereken diğer yönlere bakacak şekilde.

Taşıması ve Saklaması Kolay

Vericiyi/Alıcıyı kaybetmemenize yardımcı olmak için dil ve oluk yapılı toka tasarımına sahip olan NUX B-2 Plus'ı kullanmadığınız zaman birbirine bağlayabilirsiniz. Düşük güç tüketimiyle şarj başına 7 saat çalışma süresine sahip B-2 Plus, sinyal olmadığından 10 dakika içinde otomatik kapanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

FREKANS BANDI

2.4GHz

SES KALİTESİ

32-bit / 44.1 kHz

ÇALIŞMA MESAFESİ

18 Metre (60 feet)

FREKANS TEPKİSİ

20 Hz - 20kHz

GECİKME SÜRESİ

5ms'den Daha Düşük

THD + Noise

>0.05% 1kHz @-10dbFS

OTOMATİK KAPANMA

Sinyalsiz - 10 Dakika

PİL KAPASİTESİ

3,7V/750mA

PİL ÖMRÜ

7 Saat Aktif Çalışma

ÖLÇÜLER

73(U)x40(G)x55(Y)mm - 57gr

Ürün ve Pil sağlığı açısından lütfen Hızlı Şarj özelliği olan şarj adaptörleri ile şarj etmeyiniz.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön