Miguel Angela Ma5ce-n Naturel Elektro Klasik Gitar

6.438,79 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 6.245,63 TL
Kargo: Alıcı Öder

Miguel Angela MA5CE-N Naturel Elektro Klasik Gitar

Geleneksel İspanyol klasik gitar yapım tekniklerine sadık kalarak üretilen Miguel Angela klasik gitarlar, her seviyeden gitaristler düşünülerek tasarlanmıştır. Tüm Miguel Angela modellerinde bulunan sap ayar çubuğu (Truss Rod) ile hangi koşul altında olursanız olun entonasyon problemi yaşamazsınız.

Klasik gitarlar her zaman iyi bir nedenden ötürü başlangıç gitarı olarak kabul edilmiştir. Naylon teller, diğer gitar tellerine göre daha yumuşaktır. Bu özellik sayesinde klasik gitarlar, özellikle genç ve yeni adaylar için daha erişilebilir hale getirir.

Farklı yaş gruplarına göre farklı boyutlarda olan Miguel Angela klasik gitarlar size olağanüstü fiyat/performans dengesi sunuyor. Miguel Angela klasik gitarlar, gövdesinde kullanılan ağaç sayesinde oldukça parlak ve dolgun tona sahip bir gitardır.

Genellikle gitara yeni başlayan ve ekonomik bir enstrüman arayan genç adayların tercihi olan bu gitar ile müzik dünyasına giriş yapailirsiniz. Tüm Miguel Angela gitarların sahip olduğu sap ayar çubuğu (Truss Rod) ve seçilen ağaçların mükemmel bileşimi ile bu klasik gitarlar her seviyeden gitarist için ideal seçimdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
GİTAR ÖLÇÜSÜ4/4
GÖVDE ŞEKLİKlasik
RENK / CİLANatural / Parlak
ÜST KAPAKLadin (Spruce)
YAN KAPAKLARSapelli Ağacı
ARKA KAPAKSapelli Ağacı
BALKONLadder
SKALA650 mm
SAP AĞACIAkçaağaç (Maple)
KLAVYEPau Ferro
PERDE SAYISI19
BURGULARSedef
PREAMP / EQCherub G Tone
TRUSS ROD (SAP AYAR ÇUBUĞU)Var
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön