La Bella B1150 Elektro Gitar Teli

442,89 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 429,60 TL
Kargo: Alıcı Öder

La Bella ᐅ Buy now from Thomann – Thomann UK

La Bella B1150 Elektro Gitar TeliLa Bella, tüm zamanların en çok satan elektro gitar tel setlerinden biri olan “The Bender” tellerini yeniden tanıtmaktan gurur duyuyor.
Günümüzün vintage tonu yakalama eğilimi göz önüne alındığında, Rock 'n' Roll müziğinin en etkili onyılları boyunca çalınan aynı teli geri getirerek vintage'i örnekleyen bir gitar teline olan ihtiyacın farkındayız.


La Bella, 1960'lı ve 1970'li yıllarda La Bella markası altında, diğer tel üreticileri ve dünyanın en büyük gitar imalatçıları altında "The Bender" tellerini üretti ve bu telleri piyasada en çok çalınan tel haline getirdi.
"The Bender", Rock 'n' Roll'u şekillendiren gitaristlerin ve şirketlerin yer aldığı Guitar World Magazine'in 20. Yıldönümü Sayısı "The 20 Who Mattered"da yer aldı.


O dönemde kullanılan tel yapısını geri getirmek için arşivlerimizin derinliklerine ulaştık. Nikel kaplamalı çelik elektro gitar tellerinin öncüleri olarak, orijinal "Bender" gitar telinde kullanılan nikel formülünün aynısını kullandık.
Sonuç, piyasadaki en orijinal vintage elektro gitar telidir!


  • Orjinal 1960'ların geleneksel nikel kaplama formülü
  • Tension: Blues
  • Tel Kalınlıkları: 011, .014, .018 .028w, .038, .050
  • Zengin 1960'ların klasik sesi, zengin sustain
  • Amerikan ham madde ile Amerika'da üretilmiştir.
  • Kararmayı önlemek ve tazeliği sağlamak için MAP Teknolojisi (Modifiye Atmosfer Paketleme) kullanılarak paketlenmiştir.
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön