Kategoriler
Gitarlar
VurmalılarHakkımızda

Ezgican Müzik olarak Antalya’nın en köklü firmalarından birisiyiz. 20 yıllık tecrübemizle ve güvencemizle sizleri hayalinizdeki müzik aletiyle buluşturuyoruz. Selekler Çarsısında başlayan çalışma hayatımıza Lara’da devam ediyoruz.

Etnik enstrümanlardan ses stüdyosu malzemelerine kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz ürünlerimiz konusunda 20 yıllık tecrübemizle oluşmuş güvencemizi sizlere sunuyoruz. Mağazamızda en kaliteli markaları en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. İsterseniz klasik gitar isterseniz de piyanoya kadar birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Satış alanında Türk halk müziğinin en önemli ve benzersiz müzik aletlerini bulabilirken modern müzik ile ilgiliyseniz en kaliteli elektro gitarları da satın alabilirsiniz.

Piyasadaki en uygun fiyatları sizlere sağlıyoruz. Tecrübemiz sayesinde ise her türlü ihtiyacınızı iletişim hatlarımız sayesinde cevaplıyoruz.


Diğer Hizmetlerimiz

Bu hizmetlerimizin yanında Artistik Studio isimli sanat merkezimiz ve ihracat sitemizle de isteklerinizi karşılıyoruz. Sanat merkezimizde; Ezgican Müzik mağazasından satın aldığını müzik enstrümanlarını kullanabilmeniz için uygun ortamı sağlıyoruz. İhracat sitemizde ise yurtdışına satış gerçekleştiriyoruz.İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.