ESM (Ezgican Sanat Merkezi)

Ezgican Sanat Merkezi, Gülay ÖZÇALIŞKAN tarafından sahış şirketi olarak faaliyete geçmiştir. 

Kuruluşundan bu yana müzik sektörüne bilinçli adımlar atmış ve bünyesinde önemli müzisyenler bulunan bir sanat merkezidir.
ESM, www.ezgicanmuzik.com markası ile kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmanın ve kaliteli enstrümanları uygun fiyata sizlere güvenilir bir şekilde ulaştırmanın yanında; piyano, keman, gitar, bateri ve daha onlarca farklı enstrüman kursu, şirket orkestrası, şirket korosu, halk dansları workshopları gibi birçok kurumsal etkinlik, düğün organizasyonları, enstrüman kiralama, ses ve ışık sistemleri gibi sayısız alanda sizlerle 20 yıllık bir sanat kurumu olmanın verdiği deneyimleri paylaşıyor.

Detaylı bilgi için www.esm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ezgican Müzik
Ezgican Müzik kendi alanında profesyonel olduğu müzik aletlerinin üretimini yapmaktadır. Dünyaca tanınmış ürünlerin ithalat ve ihracatını yani dış ticaretini yapmakta olup, kaliteli markaları bünyesine eklemeyi başarmıştır. Toptan ve perakende dağıtım şekillerini kendi bünyesinde sunmaktadır. Gelişmiş bayi sistemi ile, bayilerinde en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır.

İyi Stüdyo
İyi stüdyo, müziğe dair ne varsa ölümsüzleştirebilmenizi sağlayan profesyonel müzik stüdyosu hizmetleri sunan bir ESM kuruluşudur. Sanat merkezimiz, bünyesindeki ileri teknoloji ile dünya standartlarında ekipmanlara ve deneyimli bir kadroya sahiptir.
 
Detaylı bilgi için www.iyistudyo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?