KORG PaAS MK2

  • PaAS MK2
  • Ürün Kodu: PaAS MK2
  • Marka: KORG
  • Stok: 1
25.374,99 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 24.613,74 TL
Kargo: Alıcı Öder

Pa AMFİ SİSTEMİ PaAS MK2

 

Opsiyonel Pa Amfi Sistemi PaAS MK2 güçlü, yüksek kaliteli ses sağlar ve Smart Connect sistemi aracılığıyla amiral gemisi aranjör klavyemiz Pa5X'e hiçbir kabloya ihtiyaç olmadan bağlanabilir. Ayrıca Pa4X, Pa3X veya Pa3XLe gibi önceki modellerimizle de kullanılabilir.

 

*Hoparlörlerin gücü sistemin bağlı olduğu modele bağlıdır. PaAS MK2, Pa5X modellerinden birine bağladığınızda en yüksek güce ve en net sese sahip olacaksınız.


 

Ayarları her çalma durumuna göre uyarlayın

 

Pa5X ile ses çıkışları ve kulaklıklar için veya PaAS MK2 hoparlör sisteminin kendisi için farklı bir Waves MaxxAudio® mastering preseti seçebilirsiniz. Ayrı Waves presetlerinin her biri, 7 bantlı tam parametrik ekolayzır ve MaxxAudio® Suite için ayarlar içerir. Ayarlar her bir çıkış, line çıkışı veya hoparlör sistemi için farklı olabilir.

 

Bu özellik, PaAS MK2'yi sahnede veya evde bağımsız bir monitör sistemi olarak kullanmak için mükemmeldir. Ana çıkışlar ve kulaklıklar farklı bir preset ayar kullanırken, PaAS MK2 için çıkış seviyesini, EQ ve MaxxAudio® değerlerini ayarlayabilirsiniz. Bu sayede, ses seviyesini yakından monitör olarak kullanımda ve sahne amfisi olarak ses sisteminden ayrı bir ayarla kullanmak için mükemmeldir.


 

Sesinizi şekillendirmek için kendi ayarlamalarınızı yapın

 

Tam parametrik ekolayzır ve harika [güçlü] Waves MaxxAudio® araçları, çalacağınız her oda ve her dinleme ortamı için preset ayarları hassaslaştırmanıza yardımcı olacaktır. Eviniz veya sahne ortamınız için özel bir ekolayzır eğrisi, kendi kullanıcı preset ayarınız olarak kaydedilebilir. İstediğiniz zaman onu seçebilirsiniz. Hoparlörlerinizi çaldığınız ortamlara uyarlamak inanılmaz derecede esnek bir sistemdir.

 

Teknik Özellikler

 

Sistem 
3 Kanallı Amplifikasyon Sistemi

 

Güç 
2 x 30 Watt (Orta/Yüksek Frekans) + 1 x 60 Watt (Subwoofer)
(herhangi bir Pa5X modelini kullanarak)
2 x 20 Watt (Orta/Yüksek Frekans) + 1 x 40 Watt (Subwoofer)
(Pa4X, Pa3X, Pa3XLe gibi önceki modelleri kullanarak)

 

Hoparlörler 
5 Hoparlör: 2 Orta aralık (80 mm) + 2 Tweeter + Çift Bobinli Subwoofer (130 mm).

 

Kabin 
Bas Refleks Sistemli Alüminyum kasa

 

Bağlantı 
Özel Smart Connect sistemini kullanarak gerekli tüm sinyaller ve güç için kolay bağlantı. Kablo ve özel güç kaynağı gerekmez!

 

Boyutlar (E x D x Y) 
992 x 173 x 137 mm / 39,06" x 6,81" x 5,39"

 

Ağırlık 
6,5 kg / 14,33 lbs.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön