KORG NAUTILUS-88 AT

107.249,99 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 104.032,49 TL
Kargo: Alıcı Öder

Müziksel ifadede yeni zirvelere çıkmak

 

NAUTILUS, KORG'un amiral gemisi workstation'ıdır. Oldukça popüler olan KRONOS'un devamı olan seri artık iki yeni AT modelini içeriyor. 61 ve 88 tuşlu versiyonları mevcut olan NAUTILUS AT, müziksel ifadenin yeni zirvelerini parmaklarınızın ucuna getiren Aftertouch'ı seriye katıyor.

 

NAUTILUS AT, mevcut programlara heyecan verici aftertouch kontrollü efektler getiren, ustalıkla ayarlanmış bir ses kütüphanesine sahiptir; bu sayede, Aftertouch'ın ifade yeteneklerini kutudan çıktığı gibi tam anlamıyla kullanabilirsiniz.

 

Aftertouch, ilk dokunuş ve DYNAMICS düğmesi (sesteki değişiklikler üzerinde anında kontrol sağlar) ile birlikte tek bir enstrümanda geniş bir müziksel ifade yelpazesi açar. Bu özellikler bir araya geldiğinde, dokuz güçlü ses motorunun tam potansiyelini ve NAUTILUS'taki çeşitli diğer özellikleri gerçek anlamda açığa çıkarır.

 

NAUTILUS AT'nin iki versiyonu mevcuttur: inanılmaz bir piyano hissi için birinci sınıf ağırlıklı RH3 klavyeye sahip 88 tuşlu bir model ve hafif, duyarlı ve pürüzsüz synthesizer klavyesi hissi veren 61 tuşlu bir model.

(*) NAUTILUS-73'ün AT versiyonu yoktur.

 

Amiral gemisi modeli, Üstün kalite

 

NAUTILUS, Japonya'da en yüksek kalite seviyesinde üretilmektedir. 88 tuşlu model, en seçici müzisyenler için bile son derece gerçekçi bir piyano hissi sağlayan, dört aşamalı ağırlıklı çekiç hareketli klavyesi olan, eleştirmenler tarafından beğenilen RH-3 piyano klavyesini kullanır. RH-3 klavyeler kademeli olarak ağırlıklandırılır ve mükemmel çalınabilirlik için pes notalar daha ağır, tiz notalar ise daha hafiftir. 61 tuşlu NAUTILUS AT, en karmaşık performansları güvenilir ve en yumuşak hisle yeniden üretebilen, hafif dokunuşlu bir synthesizer klavyesine sahiptir.

 

Geniş NAUTILUS serisinin bir parçası olarak, ön paneldeki NAUTILUS logosunun üzerindeki AT işareti sayesinde, aftertouch donanımlı modelleri tanımlamak kolaydır.

 

NAUTILUS'unuzu güncelleyin

 

61 ve 88 tuşlu NAUTILUS*'un mevcut sahiplerinin bu fırsatı kaçırmasına gerek yok. KORG, klavyenizin hem donanımını hem de yazılımını güncelleyen ve NAUTILUS'unuzu bir NAUTILUS AT'ye dönüştüren bir yükseltme hizmetini kullanıma sunuyor. Daha fazla bilgi almak ve bulunduğunuz yerdeki güncelleme hizmetinin fiyatını öğrenmek için bölgenizdeki KORG müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime geçin.

*Bu hizmet yalnızca 88 ve 61 tuşlu modeller için geçerlidir.

 

Temel Özellikler

 

Klavye
88 tuş: RH3 (Gerçek Ağırlıklı Çekiç Hareketi 3)*
61 tuş: Doğal Dokunuş Yarı Ağırlıklı*
*Velocity hassasiyetli ve aftertouch destekler. 

 

Boyutlar: (E x D x Y)
88 tuş: 1.437 x 387 x 139 mm / 56,57” x 15,24” x 5,47”
61 tuş: 1.062 x 386 x 116 mm / 41,81” x 15,20” x 4,57”

 

Ağırlık
88 tuş: 23,1 kg / 50,93 lb.
61 tuş: 13,0 kg / 28,66 lb.

 

* Fark sadece aftertouch özellğidir, teknik özellikler standart modelle tamamen aynıdır

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön