Jackson Rhoads RRX24 Laurel Klavye Matte Army Drab Elektro Gitar

47.502,67 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 46.077,59 TL
Kargo: Alıcı Öder

Güçlü Metal Mirası: Jackson® X Serisi modelleri, efsanevi Randy Rhoads tarafından öncülük edilen metal mirasını sürdürüyor. Görkemli ve gururlu, Jackson X Serisi Rhoads RRX24, 21. yüzyıl gitaristleri için muhteşem ton, son derece hızlı çalınabilirlik ve inanılmaz değer sunuyor.

Kaliteli Yapı: RRX24, bir poplar gövdeye, grafitle takviyeli ve eğimli eklemli akçaağaç sap ile birlikte geliyor. 24 jumbo perdeli ve ters Jackson üçlü yedili başlıklı, 12"-16" bileşik yarıçaplı sınırlı ve 24 jumbo perdeli sınırlı laurel klavyesi bulunuyor.

Güçlü Ses: Modern metale yönelik olarak tasarlanan RRX24, aktif Seymour Duncan® Blackout manyetikleriyle geliyor. İki ses kontrolü, tek bir ton kontrolü ve üç konumlu bıçak anahtarı ile tonu şekillendirebilirsiniz.

Floyd Rose® Tremolo Sistemi: RRX24, olağanüstü sürdürülebilirlik ve sağlam intonasyon için bir Floyd Rose® Special çift kilitlemeli tremolo sistemi ile donatılmıştır.

Görsel Tarz: Spot ışığına hazır tarzla imbiklenmiş RRX24, birçok bitişte mevcuttur: Siyah Neon Yeşil Cepheler ile ters neon yeşil köpekbalığı yüzgeçi işaretlemelidir ve krom donanıma sahiptir. Siyah Neon Yeşil Cepheler, ters sedefli köpekbalığı yüzgeci işaretlemelidir ve altın donanıma sahiptir. Parlak Siyah, ters siyah köpekbalığı yüzgeçi işaretlemelidir ve siyah donanıma sahiptir. Matte Army Green ve Battleship Gray, siyah donanımlıdır.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön