Jackson Js Monarkh Sc Js22 Amaranth Klavye Tobacco Burst Elektro Gitar

16.716,17 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 16.214,68 TL
Kargo: Alıcı Öder
Klasik ve tanıdık tek kesitli stil, güçlü ses ve Jackson'ın birinci sınıf bir gitar için ünlü son teknoloji tasarım ve yapım mirasıyla birleşiyor. İster kristal netliğinde temiz tonlarla ister kalın, yoğun doygun distorsiyonla çalın, JS Serisi Monarkh SC JS22, ona uygulayabileceğiniz her tarza kolayca ayak uydurur. Modern metal için ideal olan bu enstrüman, müziğinizin nihai tamamlayıcısıdır ve çalımınız kadar yaratıcıdır.

SC JS22, altı telli gitarlarımızın çoğundan biraz daha kısa (24,75") bir skala uzunluğu sunar ve maun bir gövdeye ve grafit takviyeli ve eşarp eklemli cıvatalı akçaağaç hızlı sapa sahiptir. Esnek çalma için tasarlanan 12" -16" bileşik yarıçaplı amaranth klavye, somunun yakınında kolay akor çalmak için kavislidir, virajlar sırasında yıpranma korkusu olmadan sigara içen lead'leri çalmak için düzleşir. Jackson telafili ve ayarlanabilir köprü, doğru tel hareketi ve aralığı için klavyenin yarıçapına mükemmel şekilde uyum sağlarken, bağlantılı kuyruk parçası, akorların sapın tüm uzunluğu boyunca yukarı ve aşağı doğru akortlu kalmasını sağlar.

Köprü ve sap konumlarındaki iki Jackson yüksek çıkışlı humbucker manyetiği, mevcut stiller için gerekli olan geniş çevreyle net tonlar ortaya çıkarıyor. Manyetiklerin canlı ve net tonu, her türlü çalma durumuna uygun çok yönlü ses için tek ses seviyesi ve ton kontrollerinin yanı sıra üç yollu bir geçiş anahtarıyla yönlendirilir ve çalımınızı vurgulamak için kalın bir miksajı kesebilir.
Bir Jackson'ı taktığınızda, bir efsaneyi takmış olursunuz. Otuz yılı aşkın bir süredir gitarlarımız müzik devrimlerini ateşledi ve ateşli çalımlarla sahneleri ateşe verdi.
Siyah donanımla çarpıcı kaplamalara sahip JS Serisi Monarkh SC JS22, hem güçlü hem de muhteşem her gitar koleksiyonuna mükemmel bir katkıdır.
ÖZELLİKLER
-24,75" ölçek uzunluğu
-Maun gövde
-Grafit takviyeli ve geçmeli bağlantıya sahip cıvatalı akçaağaç boyun
-Tek katlı beyaz ciltleme, 22 jumbo perde ve beyaz nokta işlemeli 12"-16" bileşik yarıçaplı amaranth klavye
-Çift Jackson yüksek çıkışlı humbucker manyetikler
-Tek ses ve ton kontrollerinin yanı sıra üç yollu geçiş anahtarı
-Bağlantılı kuyruk parçasıyla Jackson yarıçapı telafi edilmiş TOM tarzı köprü
-Jackson markalı mühürlü döküm tunerler
-Jackson 3x3 (üç üstte, üç altta) AT-1 mesnetli
-Siyah donanımla Red Stain veya Tobacco Burst seçenekleri mevcuttur
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön