Ik Multimedia Uno Synth Pro Desktop

21.198,84 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 20.562,87 TL
Kargo: Alıcı Öder
IK Multimedia UNO Synth Pro Desktop
32-Tuş Ultra-Taşınabilir Masaüstü Paraphonic Çift Filtreli Analog Synthesizer

 
Herkes için yeni nesil analog
UNO Synth Pro, hayal edebileceğiniz neredeyse tüm analog synth seslerini yaratma gücü verir. Eşsiz çift filtreli, 3 osilatörlü parafonik tasarımı, 256 ön ayarı, 64 adımlı sequencer, stüdyo sınıfı efektleri, genişletilmiş bağlantıları ve çok daha fazlasıyla UNO Synth Pro müzik üreticileri için yeni bir çığır açıyor.

Herkesin ihtiyacına uyacak iki versiyonu mevcuttur - metal gövde ve birinci sınıf Fatar yarı ağırlıklı klavyesi ile sahneye hazır; veya ultra taşınabilir, kapasitif klavyeli USB destekli.
UNO Synth Pro herkese her alana veya bütçeye uyan akıllı bir formatta yeni nesil analog ses tasarımını sunar.
 


Gerçek analog ses: PWM, senkronizasyon, FM ve ring modülasyonlu 3 sürekli değişken waveshape osilatör
Çift filtre tasarımı: yeni bir SSI filtresi artı seri ve paralel yönlendirme dahil 24 olası mod için orijinal UNO Synth filtresi
Muazzam ses esnekliği: tam ADSR envelopeları + LFO'lar ve modülasyon matrisi
Güçlü kontrol: 256 Kullanıcı tarafından düzenlenebilir ön ayar, yerleşik arpejatör ve otomasyonlu 64 adımlı sequencer
Yerleşik efektler: 3 eşzamanlı yuvada 12 stüdyo kalitesinde efekt: modülasyon, delay ve reverb, artı gerçek analog overdrive
Gelişmiş bağlana bilirlik: gürültüsüz dengeli çıkışlar; USB, MIDI ve CV / Gate I/O; artı filtrelere, efektlere veya çıkışlara ses girişi
 

Her şeyi yapan 3 Osilatör
3 analog osilatör, pulse-width modülasyonu dahil olmak üzere sürekli değişken waveshape sunar. Osilatörler, harmonik olarak daha karmaşık tonlar için sabit senkronize edilebilir ve osilatör FM (frekans modülasyonu), zil benzeri seslerden çığlık atan endüstriyel tonlara kadar her şeyi şekillendirmenize olanak tanır.
UNO Synth Pro, titreyen, bilim kurgu sesleri için ring modülasyonu ve çok çeşitli perküsyon sesleri ve destansı yükselişler için bir white noise üreteci bile içerir.
Ünlü synth ses kaynaklarını yeniden oluşturun veya tamamen yenilerini oluşturun. UNO Synth Pro ihtiyacınız olan araçlara sahip.
 

24 kullanılabilir moda sahip çift filtre
Orijinal UNO Synth’in 2 kutuplu OTA çok modlu filtresine ek olarak, UNO Synth Pro kendinden salınımlı yeni bir 2/4 kutuplu SSI LP filtresi ekler. İkili filtreler, toplam 24 olası filtre kombinasyonu için ters çevrilebilir fazlı seri veya paralel olarak kullanılabilir.

Kısacası, UNO Synth Pro, en ünlü klasik synth'lerin filtre sesini yeniden oluşturabilir ve hayal gücünüzün sınırlarına kadar yepyeni seçenekler sunabilir.
 


Envelopelar, filtreler ve modülasyon matrisi
UNO Synth Pro, biri filtreye, diğeri amplitude’a ayrılmış, her ikisi de osilatör aralığı ve dalga biçiminden LFO hızına ve hatta diğer zarf aşamalarına kadar her şeyi modüle etmek için kaynak olarak mevcut olan 2 tam ADSR envelope’u sunar.
2 LFO (düşük frekanslı osilatörler), klasik synth vibrato, wah ve tremolo oluşturabilir ve FM ses aralığı dahil daha karmaşık modülasyonlar yapabilir.

Ve 16 yuvalı bir modülasyon matrisi, tüm bunları yönlendirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. MIDI denetleyicileri dahil hem dahili hem de harici kaynaklarla en karmaşık modülasyon şemasını bile hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.
 


Yerleşik çarpıcı efektler
IK’ın analog stüdyo efektlerini modelleme konusundaki deneyimi onlarca yıldır var. UNO Synth Pro için, süper sıcak ve organik bir gerçek analog overdrive'ın yanı sıra üç eşzamanlı yuvada 12 stüdyo kalitesinde efekt bulacaksınız: modülasyon, delay ve reverb. Maksimum esneklik için ön efekt filtreleme ile harici sinyaller de bu efektler aracılığıyla yönlendirilebilir.
 


Geliştirilmiş oynanabilirlik
UNO Synth Pro, İtalyan üretici Fatar tarafından üretilen birinci sınıf bir 37 tuşlu yarı ağırlıklı klavye sunarken, UNO Synth Pro Desktop, orijinalin uzun ömürlü kapasite algılama anahtarlarının gelişmiş bir versiyonunun yanı sıra gelişmiş ifade için pitch ve mod şeritleri sunar.

Kontrol bölümleri için sağlam dokunuşlu lastik pedler, artı LED arkadan aydınlatmalı göstergeler ve önemli bilgiler için bir LED ekran bulacaksınız, bu da UNO Synth Pro'yu canlı olarak sahnede veya stüdyoda derin programlama oturumlarında kullanmayı her zamankinden daha kolay hale getirecek.
 


Presetler, sequencer ve arpejatör
UNO Synth Pro, her biri osilatörlerden efektlere kadar ses motorunun tam durumunu yakalayan 256 kullanıcı tarafından düzenlenebilir preset sunar.

Yerleşik 64 adımlı sequencer, 40 adede kadar parametre için otomasyonla hem adımlı hem de gerçek zamanlı kayıt sunarak inanılmaz derecede karmaşık ve gelişen ses manzaraları oluşturmanıza olanak tanır. Hatta CV ve gate otomasyonu yazabilirsiniz.

Ve 10 modlu bir arpejatör, karmaşık desenler ve çalışmaların yanı sıra UNO Synth Pro’nun parafonik tasarımından yararlanan yeni bir "akor modu" oluşturmayı kolaylaştırır.
 


Gelişmiş bağlantı
UNO Synth Pro, her durumda üstün ses kalitesi için iki gürültüsüz, dengeli stereo çıkış ve kulaklık çıkışı sunar.

USB ve 5-pin DIN MIDI Giriş ve Çıkış, diğer synth'ler, Mac / PC ve mobil cihazlarla entegrasyonu kolaylaştırır ve atanabilir CV / Gate bağlantıları, UNO Synth Pro'nun Eurorack veya diğer modüler sisteminizle zahmetsizce etkileşime girmesini sağlar.

Ve şimdi, ses girişi, bir mikser kullanmadan birden fazla üniteyi birbirine zincirleme bağlamaya yönelik orijinal bağlantıya ek olarak, harici sinyaller için filtre ve FX bölümüne erişime izin veriyor.
 


Teknik Özellikler
Birinci sınıf analog ses
• 3 ayrık dalga geçişli osilatör
• PWM, senkronizasyon, FM ve zil modülasyonu
• 24 modlu çift durumlu değişken filtreler
• Orijinal UNO Synth OTA filtresi
• Kendinden salınımlı yeni SSI tabanlı filtre
• 16 yuvalı modülasyon matrisi

Son teknoloji özellikler
• 256 kullanıcı tarafından düzenlenebilir ön ayar
• 3 yuvada 12 stüdyo kalitesinde FX
• Reverb, Delay, Modülasyonlar
• 84 parametreli 64 adımlı sequencer
• 10 modlu yerleşik arpejatör
• USB / MIDI / CV / Giriş / çıkış
• Filtrelere, FX'e veya geçişe ses girişi
 
UNO Synth Pro Desktop
• Ultra taşınabilir 32 kapasitif tuşlu masa üstü
• USB veya isteğe bağlı UNO Synth Power Bank ile güçlendirilmiştir

Boyutlar
Boyut (G x D x Y): 33,3 x 15 x 5 cm, 13,11 x 5,91 x 1,96 inç
Muhafaza: Plastik
Ağırlık: 700 g, 1.54 lb
Güç: USB Gücü

Paket içeriği
• 1x UNO Synth Pro Desktop
• 1x Mikro USB - USB Kablosu
TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön