Kategoriler
Gitarlar
Vurmalılar

Ürünün kargosunu nasıl takip ederim?

Satın almış olduğunuz ürünün durumunu kontral panelinde ki sipariş durumu bölümünden takip edebilirsiniz.

Ürün iadesini nasıl yaparım?

İade ve değişim ile ilgili bilgiler için https://www.ezgicanmuzik.com/teslimat-ve-iade/iade-ve-degisim adresine bakınız.

Sipariş geç gelirse ne yapmalıyım?

Kargo gönderim soruları arasında en çok sorulanlardan biri de siparişin, vadettiğiniz tarihten geç bir tarihte müşterinin eline ulaşması durumu için de SSS sayfanızda tüketicileri bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Kimi zaman kargo firmasından kaynaklı gecikmeler yaşanabilir bu durumda da tüketicilerin yanında onlara destek olmanız ve gerektiğinde konuya dahil olarak çözüm üretiyor olmanız gerekir.

Öncelikle ürünü kargoya teslim ettiğinizde tüketicileri bilgilendirecek bir SMS ya da e-posta gönderebilirsiniz. Böylelikle ürünün kargoda olduğunu onlara haber vermiş olursunuz. Bununla beraber kargo takip numarasını da müşterilerinize iletebilirsiniz. Onlar da kargonun durumunu kendileri takip edebilirler.

Tüm bunlara rağmen olumsuz sonuçlar yaşandığında firma olarak devreye girerek, kargo firmasıyla görüşmeniz ve sorunu çözmeniz gerekir. Bu hizmetlerinizide SSS sayfanızda detaylı bir şekilde açıklayabilirsiniz.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

Çalıştığımız kargo firmaları ürünlere ve markalara göre değişim göstermektedir. Kullandığımız kargo firmaları Aras Kargo, Mng Kargo ve Yurtiçi Kargo firmalarını kullanarak gönderilerinizi sağlıyoruz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.