Hifiman Ananda Nano

28.206,84 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 27.360,63 TL
Kargo: Alıcı Öder
Hifiman Ananda Nano
Kulak Üstü / Over Ear Full-Size Open-Back / Arkası Açık Planar Magnetik, Stealth Magnetik & Nanometer Thickness Diyafram Hi-Fi Kulaklık, Stüdyo / Audiophiles için | Massive Sonic Upgrade

Nanometre Kalınlığındaki Diyafram, Ünlü SUSVARA Tasarımına Dayalı: Daha düşük distorsiyon, daha yüksek geçiş tepkisi, dinamiklerin ve detayların iki katı gelişme. ANANDA NANO geniş bir frekans aralığına sahiptir - 5Hz ila 55kHz. Üç boyutlu ses alanı, müzik aletlerinin konumu ve görüntüsü, sanki canlı bir performansta deneyimleniyormuş gibi, dinleyicinin kulaklarını sarmalar.
 
ANANDA-NANO-Diaphragm
 
Dynamic Vs Planar
 
Planar kulaklığın diyaframındaki iletken tabaka (ses bobini), yüzeyine eşit şekilde dağıldığı için, diyaframı titreterek ses üreten elektromanyetik kuvvet, dinamik kulaklığın koni tipi diyaframının yüzeyindeki ses bobini üzerinde etki yaptığından çok daha homojen bir şekilde etki eder. Sonuç olarak, faz distorsiyonu çok daha düşüktür, ses çoğaltımının uzamsal bilgisi dinamik kulaklıklara kıyasla daha az kayıp yaşar, aynı zamanda çok daha geniş bir ses sahnesi ve daha iyi bir konumlandırma sunar.

Sonuç olarak: ANANDA NANO geniş bir frekans aralığına sahiptir - 5Hz ila 55kHz. Üç boyutlu ses alanı, dinleyicinin kulaklarını saran bir şekilde oluşurken, müzik aletlerinin konumlandırması ve görüntülemesi canlı bir performansta deneyimlenmiş gibi hassas bir şekilde sunulur.
 
Stealth Magnet
 
Stealth Magnet Tasarım
Geleneksel bir mıknatıs tarafından oluşturulan ses dalgalarının aksine, Gizli Manyetiklerin özel şekli, dalgaların mıknatısların içinden geçmesine ve karışıklık oluşturmadan ilerlemesine olanak tanır. HIFIMAN'ın gelişmiş manyetik tasarımı akustik olarak şeffaftır, ses dalgalarının bütünlüğünü bozan dalga yayılımını dramatik şekilde azaltır. Azaltılmış distorsiyon, doğru ve geniş aralıklı saf ses çıkışı üretir.

Akustik olarak Görünmez Gizli Manyetik: Geleneksel bir manyetik tarafından oluşturulan ses dalgalarının aksine, Gizli Manyetiklerin özel şekli, dalgaların manyetiklerin içinden geçmesine ve karışıklık oluşturmadan ilerlemesine olanak tanır. HIFIMAN'ın gelişmiş manyetik tasarımı akustik olarak şeffaftır, ses dalgalarının bütünlüğünü bozan dalga yayılımını dramatik şekilde azaltır. Azaltılmış distorsiyon, doğru ve geniş aralıklı saf ses çıkışı üretir.

Taşınabilir Cihaz, Hazır Sürücü: Hemen hemen her akıllı telefon veya taşınabilir ses cihazı ile kullanıma olanak sağlayan yüksek hassasiyet. Düşük distorsiyon ve etkileyici ses kalitesi.

Pencere Panjur Izgarası Tasarımı: Daha net bir ses için akustik yansımaları büyük ölçüde azaltır; Asimetrik Kulak Kupaları: İnsan kulağının doğal şeklini takip eder.

Hibrit Başlık Tasarımı ANANDA NANO, başlığın uzun süreli rahatlık seviyelerini sağlayan dikkatle tasarlanmış bir ağırlık dağıtma kayışına sahiptir. Şık ve lüks mat siyah bitiş, maksimum dayanıklılık için metal kulak kupa tutucusuyla birleştirilmiştir; Değiştirilebilir Bağlantı Tasarımı ANANDA NANO, kulaklık ömrü boyunca maksimum bağlantı olanağı sağlayan 3.5mm kulaklık jaklarına sahiptir.
 
Teknik Özellikler
• Frekans Tepkisi: 5Hz-55kHz
• Hassasiyet: 94dB
• Empedans: 14Ω
• Ağırlık: 419g
 

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön