Hannabach 235mht Soprano/concert Ukulele Tel Seti

280,49 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 272,08 TL
Kargo: Alıcı Öder

Hannabach 235MHT Soprano/Concert Ukulele Tel Seti

(Werner Hannabach) Tel geliştirmemiz, tüm deneyimlerimize, prototiplerle yapılan çok sayıda teste, güvenilir duygumuza ve son olarak tellerimizin pratik kullanımına dayanmaktadır.

Çalım zevkini arttıracak, yeni geliştirilen Hannabach ukulele telleri enstrümanınızın sesini ve rahatlığını bir adım öne taşıyacak. Bu teller özel olarak Werner Hannabach tarafından profesyonel ukulele sanatçıları için geliştirilmiştir. Artık bu tellere sen de sahip olabilirsiniz.

Popüler GOLDIN-SUPER-CARBON modern, gösterişli ukulele tellerini ukulele severler ile buluşturuyoruz.Hannabach ile naylon tellerde olduğu gibi doğal sesin, karbon tellerde olduğu gibi mükemmel tonlamanın farkını hissedeceksiniz. Daha hızlı ve daha kararlı akort, daha fazla gerilim ve mükemmel tonlama, güç ve netlikle daha hızlı ve rahat çalma olanağı, daha parlak, daha yüksek ve daha dolgun ses, tüm set boyunca son derece dengeli gerilim.Soprano/Concert Ukulele Super-Carbon Goldin 235MHT SetÖlçek uzunluğu 350mm / 13" olan Soprano UkuleleÖlçek uzunluğu 380mm / 15" olan Concert UkuleleTellerin toplam uzunluğu 640mm / 25"

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEL TİPİ

Soprano/Concert Ukulele - Super-Carbon

AKORT SİSTEMİ

A1 - E2 - C3 - G4

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön