Gruv Gear Damian Erskine Signature Duostrap - Çiftli Gitar Askısı - Kahve

  • Ürün Kodu: cngz-DUOSTRAP-DE-BRN
  • Marka: Gruv Gear
  • Kategori: cngz-geçici
  • Stok: 1
  • En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoda!
5.408,59 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 5.246,33 TL
Kargo: Alıcı Öder

DuoStrap Signature - Damian Erskine Signature - Kahve

DuoStrap, dünyada profesyonel olarak test edilmiş ilk ve tek çiftli askıdır. DuoStrap Signature, enstruman ağırlığını eşit bir şekilde çalan kişinin vücuduna dağıtarak hiçbir askıdan alamayacağınız rahatlığı sağlar.

Doğal bir çalım pozisyonu sağlamasının yanı sıra farkedilir şekilde omuz ve sırt ağrılarını azaltır. Enstrumanınızın rengiyle uyumlu olabilecek doğal renklere sahip bu meşin çift askı, dünyaca ünlü basist Damian Erskine tarafından hem tur hem sahne ortamında uzun süreler boyunca teste tabi tutulmuştur.

3.5” içi dolu giyilebilir deri yapılı, 33”ten 44” boya kadar ayarlanabilir. Ekstra uzunluk için uzatma askı ile boyu 12” kadar daha uzatabilirsiniz.

DuoStrap Signature’ın Faydaları

Enstruman ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtarak omuz ve sırt ağrılarını engeller.
Doğru ve ergonomik olarak sağlıklı bir çalım pozisyonu sağladığından el ve bilek sakatlanmalarının önüne geçer.
Tok sünger yapı üzerine dikilmiş üst kalite meşin deri boynunuzu hiç tahriş etmeyerek uzun süre rahat bir çalım sağlar.
Marka logosuna sahip perçinlere sahip stil sahibi arka kısımlar
Çift boynuzlu (double cutaway) tasarımlı bas ve gitarlar ile direkt kullanabilirsiniz. Tek boynuzlu kasa tasarımlarında ayrıca satılan bir aparat ile kullanabilirsiniz.
Hem sağlak hem solak çalanlar için aynı derecede etkili bir üründür.

Damian Erskine Kimdir?

Damian Erskine bildiğiniz sıradan bas gitaristlerden biri değildir. Damian, birbiriyle alakasız bir çok müzik türünü her türlü şartlarda hem sahne hem de kayıt / stüdyo ortamında ustaca icra edebilen ve yüksek dikte ve doğaçlama yeteneğine sahip profesyonel bir müzisyendir.

Damian’ın sahne ve stüdyoda çaldığı müzisyenlerden örnek vermek gerekirsek başta Teri-Lynn Carrington , Gino Vannelli ,John Ellis , Shawn Pelton, Sveti w/ Marko Djordjevic, Luis Conte, Brandon Ross, Les McCann, Jeff Lorber, Vardan Ovsepian, Charmaine Neville, Jessy J, Luis Perdomo, Tony Furtado, Kate Schutt, Bobby Torres, Alan Jones, Patrick Lamb, Dan Balmer ve Klezmocracy’yi sırayalabiliriz.

Kendi grubuyla veya başka müzisyenlere eşlik ederken her zaman müthiş eşlik gücü ve doğaçlama yeteneğiyle öne çıkmıştır. Damian ayrıca Oregon Portlanda’ki Portland State University ve Marylhurst University’de yardımcı profesör olarak görev almaktadır.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön