Gretsch G2622t Streamliner Cb Dc Dark Denim Elektro Gitar

  • Gretsch G2622t Streamliner Cb Dc Dark Denim Elektro Gitar
  • Ürün Kodu: 2807250560
  • Marka: Gretsch
  • Kategori: Elektro Gitarlar
  • Stok: 1
32.766,69 TL
profil havale icon %3 Havale indirimi ile 31.783,69 TL
Kargo: Alıcı Öder

Streamliner™ Koleksiyonu, geçmişin en iyi öğelerini canlandırarak heyecan verici yeni özelliklerle birleştiriyor ve olağanüstü performans, ses ve tarz sunuyor, aynı zamanda inanılmaz bir değer sunuyor.

G2622T Streamliner Center Block Double-Cut with Bigsby®, güçlü sesi ve tarzıyla modern çağa patlayarak giriyor. Zarif G2622T, bir enstrümandan sıradanın ötesini talep eden gitaristler için tasarlanmıştır - daha fazla performans, daha fazla tarz ve en önemlisi, daha fazla ses - tüm bunları bir Gretsch'ten beklediğiniz her şeyi koruyarak.

ÖZELLİKLER:

Tüm yeni Broad'Tron™ BT-3S humbucking manyetikler Çift kesimli 16" kavisli akçaağaç gövde ve içi oyulmuş orta blok Yumuşak "C" şeklinde nato sap 12"-yarıçaplı laurel klavye, pearloid Neo Classic™ minyatür işaretler ve 22 medium jumbo perde Gerçek kemik burgu Ana ses, ana ton ve bireysel manyetik ses kontrolü, tam ton şekillendirme esnekliği sağlar Ana Ses üzerinde itme/çekme bobin bölme Radyo kontrol düğmeleri Sabitlemeli Adjusto-Matic™ köprü Bigsby® B70 vibrato kuyruk parçası Üç katmanlı kaplumbağa kabartmalı pickguard Nikel donanım ÖNE ÇIKANLAR:

Yeni Merkez Blok Tasarımıyla Akçaağaç Gövde

G2622T Center Block, kaputun altında yeni bir merkez blok tasarımı içeren kavisli akçaağaç bir gövdeye sahiptir. Bu yeni merkez blok, hafif konforu tam, zengin bir ses ve artmış bir varlık ile dengelemek için tasarlanmıştır; sonuçta geliştirilmiş atak ve sürdürme ve mükemmel geri bildirim reddi, sizi yormayacak bir pakette.

Tüm Yeni Broad'Tron BT-3S Manyetikler

G2622T, yeni Broad'Tron BT-3S manyetik setimize sahiptir. Alnico 5 ve Alnico 2 mıknatıslarının bir kombinasyonunu kullanan yeni BT-3S manyetikler, daha güçlü midler, sıkı ancak dolu baslar ve pürüzsüz net tizler sağlar ve pürüzsüz ve müzikal bir varlığı korur.

Bobin Bölme ile Çeşitli Kontroller

Streamliner'ın ses gücü, geleneksel kontrol düzenimizle şekillendirilir ve yönlendirilir - boyun ve köprü manyetik ses kontrolü, ana ton kontrolü, ana ses kontrolü ve üç yollu manyetik seçimi.

Ana ses kontrolünde itme/çekme potun eklenmesi, bobin bölme sağlayarak kullanışlı tek bobin sesleri sunar ve zaten güçlü bir ses arsasına başka bir tonal esneklik katlar.

TESLİMAT
 
Hafta içi saat 15:00 ve öncesi verdiğiniz siparişler  aynı gün kargoya verilir.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...
Başa Dön