6 Telli Elektro Gitarlar
6 Telli Elektro Gitarlar
7 & 8 Telli Elektro Gitarlar
7 & 8 Telli Elektro Gitarlar
Solak Elektro Gitarlar
Solak Elektro Gitarlar
Hollow Body Elektro Gitarlar
Hollow Body Elektro Gitarlar
Gibson Özel Koleksiyon
Gibson Özel Koleksiyon
Açıklamayı Kapat
Kategori Açıklaması

Elektro Gitarlar

En çok tercih edilen gitarlar arasında elektro gitarlar bulunuyor. Bu gitarlar gövde yapısına göre yarı akustik, odacıklı, akustik, içi boş ve katı olacak şekilde beş farklı türde oluyor.  Gitarda durumunuza ve kullanım amacınıza göre farklı markalara ait her türlü elektro gitar çeşidini ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.   Ezgican Müzik’te 6 telli, 7 telli,  solak elektro gitarlar,   howlow body elektro gitarlar, Gibson özel koleksiyon gibi ürünler yer alıyor.

Elektro Gitar Çeşitleri

Bu kategoride sizler için 6 telliden Gibson özel koleksiyona kadar aradığınız tüm elektro gitar çeşitleri bulunuyor.   Elektro gitarlarla birlikte her türlü elektro gitar aksesuarı da ürünlerimiz arasında bulunuyor. Tüm elektro gitar modelleri Türkiye Distribütörü garantisiyle sizlere satışa sunuluyor.

Elektro Gitar Fiyatları

Elektro gitarlar arasından istediğiniz özelliklere sahip bir ürünü uygun fiyatlarla Ezgican Müzik’ten satın alabilirsiniz. Elektro gitar fiyatları arasında marka ve model özelinde karşılaştırma yapabilirsiniz. Ürünler markasına ve türüne göre farklı fiyatlar olsa da özel indirimlerimizle her bütçeye hitap ediyoruz.

 

 


Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?